Forum

Za mały autobus

W strugach deszczu czekali wczoraj na kolejny autobus pasażerowie linii nr 54. Wśród nich były małe dzieci. To efekt zamiany autobusu z przegubowego na mniejszy.

wysłane przez Phobos 17

> To gratuluję podejścia pracownikowi ZDiTM.

Ja gratuluje podejscia prasy :-/

> Faktycznie, nie > stali w deszczu 20 min, tylko 9 (+ ten czas, który oczekiwali > na 54). W 9 min nie da się zmoknąć, zmarznąć itd, więc wszystko > w porządku.

Tego nikt tego nie powiedzial, ale wmawanie czytelnikom, ze musieli tam stac i moknąć 20 minut to poprostu kłamstwo.

> Tylko przy tym sposobie > myślenia - zabrana potrzebnego przeguba, bo się nie mieścili > pracownicy Zakładów Mięsnych, mam propozycję.

ZDiTM mysli juz w kategorii "jak przetarg sie w koncu kiedys uda to za przeguba bedziemy placili wiecej niz solowke" - musza liczyc PLN. Czy przy sposobie myslenia dziennikarzy pieniadze rosna na drzewku, ktore dyrektor Tarczynski ma u siebie w gabinecie?

> Ponieważ > pasażerowie na tym 54 też potrzebują przeguba, a KM podobno > jest dla nich, to zabierzmy z innej linii. Z A np., albo z B. > Może tam nie będą krzyczeć, albo się nie poskarżą nikomu i > będzie OK. ZDiTM znów bedzie zadowolony...

Demagogia 2

> Tylko cholera, za cvo > wtedy będziecie opieprzać głupich pasażerów i wrednych > dziennikarzy?

Nie wiem jak inni, ale ja jestem zdania, ze niektorzy dziennikarze zawsze popelniaja bledow wiec nuda nam nie grozi :->

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Za mały autobus · 18 lat temu · LLUZNIAK
Przepełnienie · 18 lat temu · Jacek
Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · lhb178
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · Phobos
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · lhb178
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · lhb178
Tu jest Szczecin · 18 lat temu · Robert
Re: Tu jest Szczecin · 18 lat temu · lhb178
Re: Tu jest Szczecin · 18 lat temu · Robert
Re: Demagogia jak zwykle · 18 lat temu · lhb178