Forum

11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych

wysłane przez torwid (gość)

mkubien napisał(a):

(...) > I tu dotykamy powracającej co jakiś czas kwestii, czy to pasażerowie > i media mają się dobijać do ZDiTM-u po komunikaty o zmianach, czy też > ich publikowanie jest psim obowiązkiem ZDiTM-u.

A co ma zrobić ZDiTM, jeśli odpowiednbiej informacji nie dostanie? A tak jest coraz częśćiej, niestety, bo organiazacja ruchu jest zatwierdzana przy pl. Armii Krajowej, a ZDiTM dostaje tylko informacje, do czego ma się zastosować. W tym przypadku, jedyne co można było zrobić, to przewidzieć, że będą utrudnienia. A wystawienie dyżurnych na przystankach jest indywidualną decyzją ZDiTM. >

> Bardzo Cię proszę, nie zmyślaj. Widziałem komunikat, ale nie czytałem > go, bo naiwnie uznałem, że ZDiTM go opublikuje na swojej stronie. O > niczym nie zapomniałem.

Poza tym, żeby trafił także na stronę Komisu, bo zdaje się, że miałeś potem pretensje, że ZDiTM znowu zawalił i nie poinformował, co było kolejnym pretekstem do krytyki tej zawodnej skądinąd instytucji. > > --- > MAN Lion's City - Bus of the Year 2005
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · Mario (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)