Forum

11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych

torwid napisał(a):

> A na to już nie mam wpływu, nie ja nadaję uprawnienia ;)

Tu nie chodzi o same uprawnienia, tu chodzi o ich wykorzystanie. Osoby które mają uprawnienia poprostu ich nie używają: nie publikują informacji, nie dodają fotek itp. > A to już piłeczka ogólna, mam wrażenie, nie w moją stronę, bo jak jest coś > pilnego, to albo ślę na newsroom MMSem, albo smsem na któregoś z Adminów.

Tak, to piłeczka ogólna - to tylko stwierdzenie faktu, że Newsroom istnieje, a wykorzystanie jest nikłe. Bez regularnej współpracy nie jesteśmy zapewnić świeżego dopływu wiadomości "W skrócie", ja chociażby nie poruszam się takimi liniami jak 62, 73 i 79 i np. tutaj liczymy na Jacka. Ujmijmy to tak szersza współpraca to więcej informacji i szybszy rozwój Komisu, administracja sama wszystkiego nie zrobi, chociaż podejmuje próby rozwijania różnych działów. > Administracja mimo szczerych chęci nie jest w stanie być wszędzie, > > wyszukać wszystko i być alfa i omega KM... > > I wcale tego nie wymagam, bo nikt nie jest idealny. Też mam sporo wpadek > co wielokrotnie także na Komisie mi wytknięto i staram się wyciągąć nauki > na przyszłość.

Ja też staram się wyciągać codziennie nowe lekcje z przygody zwanej administrowaniem, ale jestem tylko człowiekiem i nie mogę być na posterunku 24godz/dobę. Chociaż czasem nawet bym chciał. :)

> Ale czasem warto bardziej postawić na samokrytykę, niż > udawanie, że się jest OK, tylko inni dają ciała. Tym bardziej, że ciągłe > wieszanie psów na ZDiTM nie zawsze jest uzasadnione i wcale się nie > cieszę, że po raz kolejny muszę bronić tej instytucji. ;)

Ale krytyka czy samokrytyka jest jak najbardziej dopuszczalna. Ja sobie nie przypominam, żebym na tym forum oskarżał o coś ZDiTM i ich atakował. (Ale głowy nie daje, żeby zaraz ktoś mi tu nie podesłał jakiegoś wyciętego z kontekstu fragmentu wypowiedzi. :) Tak więc to stwierdzenie to chyba nie do mnie.

> Pzdr

Jak najbardziej pozdrawiam. :)

--- Nobody understands, quite why we're here.

So never mind the darkness.
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · Mario (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: 11 listopada = zamknięty Pl. Sprzymierzonych · 18 lat temu · konjo