Forum

Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu

Rano wejście do autobusu linii 79 graniczy z cudem - żali się Tomasz Tabor z Kijewa. - Zawsze jedzie krótki i zawsze jest strasznie zatłoczony. Ludzie stoją ściśnięci, a kierowca nie może domknąć drzwi.
MC napisał(a):

> Nie jeździł na pomiarach, ale kilka razy jechałem i widziałem kilka > razy 79 na Wiosennej i wysypuje się z niego większość osób. reszta > to praktycznie klienci do Dąbia jadący.

Właśnie, z moich obserwacji mogę potwierdzić to samo, większość ludzi na Wiosennej wysypuje się z 79 i przesiada się na 71, 73, B, D i G w sumie na cokolwiek byle nie marnować czasu na kręcenie się przez Dąbie. I teraz pytanie, czy nie uważacie, że jeśli większość się przesiada bo woli krótszą drogę, to nie lepiej byłoby 79 puśćić przez Zdroje, a dzięki zaoszczędzonym minutom na krótszej trasie możnaby zwiększyć częstotliwość kursów z 25 do 20 minut w szczycie i z 40 do 30 minut poza szczytem. A i oczywiście dla tych co chcą dojechać do Dąbia można podpasować 79 pod 77 bo by miały taką samą częstotliwość.

--- 70 - Heyki - Cukrowa 72 - Basen Górniczy - Śmierdnica
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Interwencja w sprawie zatłoczonego autobusu · 18 lat temu · Błażej