Forum

Cudzoziemiec bez ważnego biletu

Awanturą w siedzibie działu kontroli biletów ZDiTM-u zakończyła się wczorajsza podróż przez miasto dwóch Czechów.
Lukas napisał(a):

> W wielu miejscach ulgi obowiązują tylko...)

Dokładnie, Lukas ma racje. O ile wiem prawdopodobnie nasze legitymacje studenckie nie uprawniaja do zniżek w Niemczech (Adam może mnie skorygować)

Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby przyjęcie opłaty dodatkowej od kontrolera a potem wyjaśnianie sprawy w Zditm. Możliwe, że po analizie Zditm by pozytywnie dla czechów sprawe roztrzygnąl. Kontroler na 99,9% nie ma podstaw do samodzielnego roztrzygania wątpliwości, a w świetle prawa sytuacja była jednoznaczna.

Po przejęciu kontroli przez Zditm zauważyłem, że zachowanie kontrolerów nie odbiega od przyzwoitości, więc sugestia, że byli niegrzeczni jest dla mnie wątpliwa. Jeśli zauważyłbym, że kontrolerzy są niegrzeczni nie podarowałbym sobie aby to zasygnalizować to w Zdtim :). Jeśli ktoś z forumowiczów wie o sytuacji w której kontrolerzy się zachowali niewłaściwie, powinien to zgłosić do Zditmu, albo chodziaż napisać o tym na forum. Pracownicy Zdtimu też tu zaglądają ;-)

Re: Cudzoziemiec bez ważnego biletu · 18 lat temu · Jasiek (gość)
Re: Cudzoziemiec bez ważnego biletu · 18 lat temu · Kondziu
Re: Cudzoziemiec bez ważnego biletu · 18 lat temu · baxx
Re: Cudzoziemiec bez ważnego biletu · 18 lat temu · baxx
Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · MAN756
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · konjo 
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · mmm
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · konjo 
Re: Kontrolerzy biletów · 18 lat temu · LLUZNIAK