Forum

Tramwaj priorytetem polityki transportowej...

Ten dokument może wydawać się zbiorem pobożnych życzeń. Jest jednak niezbędny, aby starać się o pieniądze unijne. "Polityka transportowa miasta do 2015 r." jest już gotowa.

wysłane przez Piotr

Showdown napisał(a):

> A co tych parkingów co tak sie piotrk zuca .To > do 2015 roku 102na raczej kursowac nie bedzie

Tak wlasnie jak piszesz "raczej" :), a ja nie bede w szoku, jezeli 102Na pomykac beda po naszych torach przez co najmniej 5 lat, a moze i 10 ;). W Szczecinie mamy okolo 20 przegubowcow 102Na i 15 Helmutow, aby je wymienic na nowe sklady wysokopodlogowe potrzeba nam okolo 140mln zl...Teoretycznie do dzwigniecia przez nasze miasto (kredyt, przesuniecia innych inwestycji etc.). Owszem miasto nie jest bogate, ale co roku np. Szczecin placi 20mln za utrzymanie szpitala miejskiego...Wiadomo jak funkcjonuje ow placowka ;), wiec dlaczego ktos kto placi za bilety, sieciowki etc. ma byc poszkodowany? Poczekamy, zobaczymy, bo same projekty to jeszcze nie wszystko...Potrzebna jest przyjazna wladza...Co do parkingow ja oczywiscie jestem za! Ale miejsce wyznaczone przez miasto na pewno nie jest dobre i na pewno nie zacheci do korzystania z KM. Jestem jak najbardziej za tym, aby w scislym centrum kasowac parkingi i tworzyc deptaki, wymuszac parkowanie przed miastem. Nie moze byc tak jak teraz, ze np. podzamcze, ktore mialo byc wizytowka stalo sie jednym wielkim parkingiem! Dlatego parking powinien powstac przed mostem Dlugim.
dość · 18 lat temu · Phobos
Fajnie · 18 lat temu · Showdown (gość)
Re: Fajnie · 18 lat temu · Piotr
Re: Fajnie · 18 lat temu · konjo 
Re: Fajnie · 18 lat temu · Piotr
Re: Fajnie · 18 lat temu · konjo 
Re: Tramwaj priorytetem polityki transportowej · 18 lat temu · Showdown (gość)
Re: blizniak · 18 lat temu · Robert
Polityka transportowa miasta do 2015 · 18 lat temu · Andrzej (gość)
Wiecej busiarstwa? · 18 lat temu · Piotr
Co nas czeka w 2015 roku? · 18 lat temu · NEOfil (gość)