Forum

Zatłoczone autobusy z Polic

Horrendalne sceny dzieją się podczas godzin szczytu w autobusach linii nr 106 i 107 - alarmuje Jakub Matura. Chodzi oczywiście o tłok.

wysłane przez Mareczek 5

Bartek napisał(a):

> Ja jezdze 80-tka i ostatnio tak strasznie sie pieniles o ten zjadowy 80/2 > do Zawadzkiego, ze za dlugo stoi na petlach, ze bez sensu, itd... Ja > jezdze ta linia czesto i wlasnie mam jakies opinie na ten temat. Ty po > jednym dniu jezdzenia ta brygada wysunales wnioski, tak jakbys jezdzil ta > linia codziennie, a teraz odwracasz kota ogonem - jak Ci wygodnie.

A to tak trudno wysunac wniosek, ze autobus stoi 15 minut zeby pojechac potem 10 minut trasa i zjechac do zajezdni?

> Nie > oszukujmy sie - kormoranow to nieduze osiedle, poza blokowiskiem nie ma > tam nic, co przemawialoby za polaczeniami co 10 minut w kazda strone.\

Os. Ksiazat Pomorskich przy ul. Bandurskiego to tez pewnie wg Ciebie domki jednorodzinne?

> Spojrz - takie tatrzanskie - gdzie mieszkam - osiedle podobnej wielkosci, > jednak poza blokowiskiem jest i szpital i akademia rolnicza, gdyby nie to, > to nie wiem czy 3 jezdzilaby co 24 minuty ;/ Poki co jest 3 co 12/18 i 80 > co 25/50 min. i kazdy jest zadowolony.

Jak jestes zadowolony to ok, mi to nie przeszkadza, ale nie ukrywajmy sie na Arkonskie w godzinach szczytu jest tam troche za malo autobusow.

Inna bajka, ze tramwaj to nie jest autobus solowy...

> Ty masz 57/68/57bis co lacznie daje > wieksza czestotliwosc wydostania sie z osiedla anizeli 3/80 razem wziete.

Tylko widzisz, bis dowozi tylko do Komoranow, a 57 i 68 obsluguja tez Bandurskiego.

> Gdyby zostalo 57/57bis/A tez bys nie stracil, wiec postaw sie w sytuacji > innych, choziazby tak jak ktos napisal - mieszkanocw Prawobrzeza, osiedla > Nad Rudzianka, i podyskutuj z nimi ile czasu jada na Rodla.

Ja wiem ile sie jedzie z Bukowego na Rodla, mozna to wywnioskowac z czasow przejazdow. Tylko ze os. Bukowe jest troche bardziej oddalone od Rodla, niz Kormoranow, wiec ja nie wiem co tutaj chcesz porownywac? Przeciez nie przesuniesz Rodla tak, zeby kazdy mial taki sam czas dojazdu.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · MQ
Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · mmm
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Piotr
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Piotr
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Piotr
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Piotr
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Piotr
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · konjo 
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · konjo 
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Jacek
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · konjo 
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · konjo 
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · Mareczek
badania? · 18 lat temu · Phobos
Re: badania? · 18 lat temu · MQ
Re: badania? · 18 lat temu · Phobos
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · t105n 
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · t105n 
Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · dudek (gość)
Re: Zatłoczone autobusy z Polic · 18 lat temu · novy (gość)
zatłoczone autobusy do polic · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)