Forum

Stanisław Horoszko dyrektorem Muzeum Techniki i...

Stanisław Horoszko został dyrektorem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki. Muzeum powstanie w starej zajezdni tramwajowej przy ul. Niemierzyńskiej.

wysłane przez Phobos 17

> Czy przekazanie na rzecz powstającego muzeum przedwojennego > magla jest "próbą kreacji nowej wersji rzeczywistości"?

Próbą kreacji nowej wersji rzeczywistości nazywam stwierdzenie "Powstanie muzeum techniki to w dużej mierze sukces miłośników historii Szczecina".

> "Działanie na rzecz..." jest czymś innym niż "walka o...".

Właśnie. A to właśnie Zarząd STMKM poprzedniej kadencji najwięcej w tej sprawie wywalczył - praktycznie wszystko od początku do końca.

> To tylko dar, pierwszy i zapewne nie ostatni.

I tylko chwalić za to!

> Jego ocena, jako > "chęć promocji", jest wysoce niesprawiedliwa.

Już tłumaczyłem, co uważam za kreowanie nowej wersji rzeczywistości. Nie mylmy pierwszego (i oby nie ostatniego) daru z całorocznymi staraniami o powstanie Muzeum, bez których nie byłoby komu tego magla przekazywać.

> Nie musimy się > promować przez jakiekolwiek akcje. Robimy swoje jedynie w > interesie miasta, podobnie jak kilka innych stowarzyszeń czy > inicjatyw. Chwała wszystkim za to, co już się udało. Oby > udawało się więcej.

Amen :-)

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Chętni na sukces? · 18 lat temu · Phobos
Re: Chętni na sukces? · 18 lat temu · Robert
Re: Chętni na sukces? · 18 lat temu · TCT
Re: Chętni na sukces? · 18 lat temu · Robert
Re: Chętni na sukces? · 17 lat temu · Torney
Re: Chętni na sukces? · 17 lat temu · Phobos
Re: Chętni na sukces? · 17 lat temu · Torney
Re: Chętni na sukces? · 17 lat temu · Phobos