Forum

Wybierz sobie tramwaj

Czy szczecińskie tramwaje mają być seledynowo-niebieskie, kremowo-czerwone, czy też biało-czerwone?

wysłane przez konjo 4

mavag napisał(a):

> Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie masz o niczym pojęcia. Czepiasz się > głosowania, w którym zaproponowano tylko te trzy warianty > koloru taboru i na które ludzie głosują.

Tak, to ciekawe? A ile ostatnio wykonano tych napraw? Ile zmodernizowanych wagonów wyjechało? Odpowiedz jeśli masz takie pojęcie, bo mi się wydaje, że cudem znalazła się kasa na dwa składy i zakup 6 doczep. Tak więc w sytuacji finansowej MZK uważam to za fanaberie.

> Nikt na siłę nie chce niczego przepchnąć. Jest to tylko propozycja. Nie są > to żadne fanaberie tylko jakaś propozycja. Zaproponuj > alternatywne kolory taboru tramwajowo- autobusowego oprócz > pozostawienia dotychczasowych.

No jeżeli w głosowaniu mogą brać udział tylko nowe warianty to uważam, że jest to przepychanie nowego projektu na siłe, tym bardziej, że nie liczy się opinia tych mieszkańców którym albo na tym nie zależy, albo podoba im się po staremu. Nie dostrzegasz tego w swoim zapędzie kolorowania świata? I mam pytanie po co mi każesz proponować coś nowego, jeżeli z historii moich postów wynika, że jestem za szczecińskimi paskami? Rozdwojenia jaźni mam dostać?

> Zachowujesz się jak wkurzony Chopin.

Bo moja wypowiedź nie jest po Twojej myśli? Mógłbyś tak powiedzieć jeśli skorzystałbym z narzędzi administracyjnych, aby zmuszać innych do mojego zdania, a ja poprostu napisałem coś co się Tobie nie podoba, natomiast wiele osób myśli podobnie. Daleko nie szukając poniżej zapytał się Stirlitz dlaczego nie ma opcji: stare barwy. Zastanów się i wróć.

Tymczasem życze wszystkim szczęśliwego nowego roku i samych pozytywnych zmian w 2006 roku, a ja przechodzę w tryb offline i udaję się na wieś na zasłużony odpoczynek. Wracam 1.1.6, tak więc dyskusje będe kontynuował później, zresztą inni użytkownicy i administratorzy chętnie z Tobą podyskutują. Ps. Jakbyś wiedział ile nominacji negatywnych zebrał w naszym plebiscycie ten genialny pomysł... powiem tylko, że dużo. Tak więc poklasku nowe kolory nie zyskały.

Pozdrowienia

So never mind the darkness.
Wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · mavag (gość)
Re: Wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · konjo
Re: Wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · MQ
a gdzie stare barwy?? · 15 lat temu · kajetansz
Re: a gdzie stare barwy?? · 15 lat temu · konjo
Re: a gdzie stare barwy?? · 15 lat temu · konjo
Autobusy · 15 lat temu · yoss83 (gość)
Re: Autobusy · 15 lat temu · MQ
Re: Autobusy · 15 lat temu · konjo
wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · mavag (gość)
Re: wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · konjo
Re: wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · Andrzej (gość)
Re: wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · LLUZNIAK
Wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · 105ngs (gość)
Re: Wybierz sobie tramwaj · 15 lat temu · Phobos
Schematy malowania · 15 lat temu · TCT
Re: Schematy malowania · 15 lat temu · Phobos
Re: Schematy malowania · 15 lat temu · TCT
Re: Schematy malowania · 15 lat temu · NEOfil (gość)
Re: Schematy malowania · 15 lat temu · TCT