Forum

Nie wietrzcie pasażerów

Pasażerowie skarżą się, że w miejskich autobusach jest zimno. Chcą by na pętlach kierowcy nie otwierali wszystkich drzwi i żeby w pojazdach działało ogrzewanie.

wysłane przez MAN756 23

MC napisał(a):

> No patrz a ja wręcz odwrotnie zawsze jak jadę jest cieplutko. > Napisze coś co wywoła wzrost ciśnienia krewi marcinkowi i wcale > nie mu na złość tylko sam to przeżyłem - odmrażanie się w > ikarusie po podróży przez 35 minut lodowatym manidłem na 107. > ba tam był włączony nawiew ale powietrza zimnego i z tego > czegoś ledwo wyszedłem.

O rany, znowu te tendencyjne argumenty. To że jechałeś przez 35 minut w Manie bez ogrzewania to ma być kolejny argument za tym , że Man jest be tak? No i dobra pewnie nie było tego ogrzewania, są dwie możliwości: pierwsza: jechałeś z nowym kierowcą, który świeżo przeszedł szkolenie na Many i jescze gubi się w guzikach druga: niedawno też jechałem Manem 749 i ogrzewanie było słabiutkie,(zmarzłem jak cholera) kierowca żalił mi się że, mechanicy słabo się starają i niezrobili porządnie ogrzewania.

Co do ikarusów pewnie chodzi ci o te Dąbskie to chwała im za to, że dbają o ogrzewanie wtych autobusach i domykają boczne okna, to wtedy faktycznie może być ciepło.
Nie wietrzcie pasażerów · 18 lat temu · MC (gość)
Pętle · 18 lat temu · konjo 
Re: Pętle · 18 lat temu · MC (gość)
Re: Pętle · 18 lat temu · konjo 
Pasazerom sie nigdy nie dogodzi · 18 lat temu · NEOfil (gość)
Re: Pasazerom sie nigdy nie dogodzi · 18 lat temu · MC (gość)
Re: Pasazerom sie nigdy nie dogodzi · 18 lat temu · MAN756
Re: Pasazerom sie nigdy nie dogodzi · 18 lat temu · MC (gość)
Bus vs. bus · 18 lat temu · konjo 
Re: Bus vs. bus · 18 lat temu · MAN756
Re: Bus vs. bus · 18 lat temu · konjo