Forum

Połączone siły w walce z wandalami

Trzy dni wystarczyły, by bezpieczniej zrobiło się w szczecińskich tramwajach i autobusach. Na prośbę Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego baczniej przygląda im się straż miejska i policja. To dopiero początek działań.

wysłane przez enka167

mavag napisał(a):

> Nie wiem czy kamery we wszystkich pojazdach zdałyby egzamin, a i > wspólne patrole też niczego nie załatwią. Sami mieszkańcy miasta musza > chcieć nie pozwalać na akty barbarzyństwa ze strony troglodytów > niszczących ich mienie. Przecież za to płaci każdy z nas w podatkach, a > wspólne patrole mają w tym tylko pomóc. Każdy z nas musi zadać sobie > pytanie czy dalej chce ponosić koszty bezmyślnego wandalizmu naszych > współziomków. Ja nie chcę. A Wy?

Oczywiście też tak myślę, ale niestety nasze prawo bardziej chroni przestępców niż ofiary. Nie chciałabym, żeby mnie później zastrzszali przestępcy, którzy bez większych przeszkód przeczytają w aktach sprawy moje nazwisko i adres. Tak więc najpierw trzeba dopracować takie ważne szczegóły i dopiero wtedy namawiać ludzi do zgłaszania sprawców na policji. W tej chwili zgłoszenie to wystawienie sie przestępcom.
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · NEOfil (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · mavag (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · torwid (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167