Forum

Połączone siły w walce z wandalami

Trzy dni wystarczyły, by bezpieczniej zrobiło się w szczecińskich tramwajach i autobusach. Na prośbę Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego baczniej przygląda im się straż miejska i policja. To dopiero początek działań.

wysłane przez enka167

torwid napisał(a):

> Z tego co wiem, jest opcja, o której mało kto wie, as policja jakoś > niechętnie informuje, że składający doniesienie na samym początku > wyrasźnie zastrzega sdobie pewne prawa. W efekcie podejrzany jak zwykle > otrzymuje wszystkie dokumenty z postępowania, ale nie ma w nich dasnych > świadka, który sobioe to zastrzegł. Taka mozliwość była jeszcze kilka lat > temu i nie sądzę, żeby ja z przepisów wykreślono. Tylko niestety o swoje > prawa trzeba sie upominać,m a czasem jeszcze udowodnić policjantowi, że mu > się nie chce, alebo nie zna prawa :(

No własnie, nawet gdy się upomina o takowe prawo, które się zwie, jesli się nie mylę, świadek incognito, policja niechętnie chce to stosować :-( A nie chciałabym być pobita za to, że wydałam jakiegoś wandala, a policja ujawniła moje dane.
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · NEOfil (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · mavag (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · torwid (gość)
Re: Połączone siły w walce z wandalami · 16 lat temu · enka167