Forum

Uważam, że lepszym zakupem używanych pojazdów dla...

lhb178 napisał(a):

> Maciek wyjaśnił, o co mi chodziło - a jak widać na załączonym obrazku, > nawet nie miałem kiedy sprawdzić, jak to wygląda.

Nie jest zbyt wesolo :(

> > > Fajnie się pisze "poprzesuwać". Tylko zgodnie z prawem Murphy'ego, > > jak > > > się tego nie sprawdzi, to dziwnym trafem można przerobić przesiadkę z > +1 > > > na -1 na przykład :> > > > > Przesiadke na co? No faktem, rano w dni swiateczne istnieje niby > > przesiadka ze 107, > > O widzisz? :)

No widze, tylko na przesiadke jest 0 minut, a w sumie jedynie co widzisz, to 107 przelatujace na zielonym, a ty czekasz na swoje. Jezeli kierowca kumaty, poczeka ta minute, jezeli nie, papa.

> > ktora w sumie nie istnieje, wiec wtedy odjazd z > > Warszewa mozna zostawic bez zmian (czyli bedzie 0 min postoju - nie > > powinno byc problemu, wiadomo rano jest mniejszy ruch to i szansa na > > opozniony przyjazd i odjazd na Warszewo jest znikomy). > > 0 jest niemile widziane. 0 znaczy też 0 rezerwy.

I teraz jest pytanie - lepiej miec planowy kurs i miec 0 rezerwy czy miec opoznienie 2 min i rezerwe na 2 min?

> Tytułem uzupełnienia, bo chyba mało wyraźnie napisałem - nigdzie nie > kwestionowałem zasadności zmian - co nie znaczy, że zostaną one > wprowadzone od ręki.

Milo by bylo gdybys sie tym zainteresowal, wczoraj zanioslem osobiscie pisemko, wiec przynajmniej bedziesz mial podstawe do wprowadzenia zmian.

******************************** * Pzdr Marek Pawlukowicz * * GG #1317273 | mpaw82@wp.pl * ********************************

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Re: Uważam, że lepszym zakupem używanych pojazdów · 18 lat temu · 105ngs (gość)
Re: Uważam, że lepszym zakupem używanych pojazdów · 18 lat temu · 105ngs (gość)
Re: Uważam, że lepszym zakupem używanych pojazdów · 18 lat temu · Mareczek
Sonda · 18 lat temu · MAN756
Re: Sonda · 18 lat temu · MQ
Re: Sonda · 18 lat temu · konjo