Forum

Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005

6 dni po zakończeniu głosowania w Plebiscycie 2005, podajemy jego wyniki. Przypomnijmy, że plebiscyt ten miał wyłonić pozytywną osobę oraz pozytywne wydarzenie w szczecińskiej komunikacji miejskiej w 2005 roku według użytkowników i gości Serwisu KOMIS. Swoje głosy można było oddawać również na negatywną osobę oraz na negatywne wydarzenie.

wysłane przez Tomasz Tokarzewski (gość)

Lejecie miód na moje serce. Wprawdzie powaliła mnie choroba i jestem prawie przykuty do łóżka, ale wyniki Plebiscytu dodały mi sił. Gratuluję pozytywnym zwycięzcom, a negatywnym życzę, by dalsza ich działalność była lepiej postrzegana, czyli by zaczęli jednak pozytywnie działać na rzecz KM. Dla mnie osobiscie już samo znalezienie się w tak znakomitym gronie pretendentów do tytułu uznałem za nie lada zaszczyt. Tym bardziej więc wyniki mnie zaskoczyły i ponownie ucieszyły. Zdobycie niemal identycznej liczby głosów, jak odchodzący właśnie dyrektor Wicik, człowiek z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem nie jest jednak powodem do spoczęcia na laurach. Traktuję to jako olbrzymi kredyt zaufania, udzielony mi przez wszystkich, którzy oddali na mnie swoje głosy. Mam nadzieję, że uda mi się go wykorzystac i spłacić z nawiązką. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy wysuwali moją kandydaturę i tym, którzy potem na nią zagłosowali. Dziękuję też twórcom "Komisu", dzięki którym poszerzam swą wiedzę i użytkownikom "Komisu", którzy czujnie wytykają mi wszystkie wpadki, trafnie sprowadzając na ziemię. Cieszę się, że mogę współpracować z tak znamienitym gronem fachowców i mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zrobić sporo dobrego. A jak już zostanę prezydenetem miasta... :D Jeszcze raz dziękuję i obiecuję dalszą pracę nad sobą, by udowodnić, że Wasze głosy nie zostały zmarnowane.
Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005 · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005 · 18 lat temu · Jacek
Re: Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005 · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005 · 18 lat temu · Jacek
Re: Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2005 · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · Wojtek
[OT] Re: Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · TCT
Re: [OT] Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · mmm
Re: [OT] Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: [OT] Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Marianek "wygrywa" · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Podziękowania · 18 lat temu · Tomasz Tokarzewski (gość)