Forum

Podejście motorniczego.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jasne ze dobrze zrobiłes ale ten motorniczy był jakis nienormalny ze nie sprawdził czy wszystko jest w porzadku. Ja kiedys miałem przypadek z autobusem JELCZ 120mm 1410 linia 80 kierunek OS.ARKOŃSKIE jadąc za autobusem kierowca nagle zachamował na przystanku SPACEROWA. Ja odbiłem w lewo i zahamowałem dobrze za mna nikt za mną nie jechał zajechałem droge kierowcy wysiadłem i poinformowałe go ze nie ma z tyłu zadnych swiateł nawet STOP. Kierowca chcą to sprawdzic wysiadł z kabiny a mnie poprosił zebym nacisnął hamulec jak on da mi znak tak tez zrobiłem kierowca zobaczył ze mam racje wrócił podziękował mi za informacje i zadzwonił po Pog. Tech. ja pojechałem do domu. Moim zdaniem kierowca dobrze zrobił ufając mi ale ten motorniczy naprawde był jakis nienormalny a gdyby tak naprawde wybuchł pożar to co wtedy. Pewnie by miał pretensje ze ktos widział ze cos sie dymi i nikt mu nic nie powiedział. Moim zdaniem powinien poniesc jakies konsekwencje w tej sprawie. Takie jest moje zdanie ??????????????
Podejście motorniczego. · 18 lat temu · piotrek
Re: Podejście motorniczego. · 18 lat temu · 105ngs (gość)
podejscie motorniczego · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejscie motorniczego · 18 lat temu · Krashan (gość)
Re: W "Kurierze Szczecińskim" · 18 lat temu · piotrek