Forum

Którym autobusem Ty byś pojechał na Warszewo?

zdjęcie
Którym autobusem Ty byś pojechał na Warszewo?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
MAN756 napisał(a):

> No oczywiście ,że obsługa techniczna jest bardzo ważna. Tylko wiesz > kiedy pojawiły się pierwsze niemieckie Many i kiedy zobaczyłem jak > wyglada w środku pulpit kierowcy to miałem wrażenie, że niemieccy > mechanicy podchodzili do niego z młotkiem i przecinakiem.Te pulpity > wygładąją tak jak by były odrapane i porysowane śrubokrętem.W > Polickich Manach nigdzie nie zauważyłem porysowanej deski > rozdzielczej.

Racja - polickie są bardziej zadbane, ale... Toć to mogła być wina kierowców, a nie mechaników - nie wiadomo.

> A z tymi mechanikami to różnie bywa, być może ci z klonowica > jeszcze nie nauczyli się dobrze obsługiwać berlińczyków. Podobno > kiedyś przyjeżdzali swoimi berlińskimi manami do Polic podpatrywać > tamtych elektryków, którzy w jakiś sposób poradzili sobie z > fotokomórkami.

Częściowo się zgadzam (choć mam mieszane uczucia). W sumie z jednej strony to oni mieli tylko 7 podobnych autobusów, które na dodatek będąc na gwarancji były częściowo serwisowane przez MAN'a (chyba). Natomiast patrząc na poziom przeróbek przez nich wprowadzanych to można powątpiewać w ich, ekhm, "profesjonalizm" ;-)

--- I wish I were...
Którym autobusem Ty byś pojechał na Warszewo? · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Którym autobusem Ty byś pojechał na Warszewo? · 18 lat temu · LLUZNIAK
Niereformowalny · 18 lat temu · TCT
Tylko spokojnie · 18 lat temu · piotrek
Którym? Dla mnie to proste! · 18 lat temu · t105n 
Re: Którym? Dla mnie to proste! · 18 lat temu · piotrek