Forum

Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem

Prezentujemy wywiad, który przeprowadziliśmy 3 marca z panem Włodzimierzem Sołtysiakiem, prezesem Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie.

wysłane przez jas59  ?

w.Soltysiak napisał(a):

> Szanowny Forumowiczu.Problem lobbowania jest z natury rzeczy w naszym > pieknym miescie"zjawiskiem"trudnym do wykonania.Nie ze wzgledu na > fakt by bylo to"zjawisko"nadmiernie zlozone,ale to,ze nalezalo by > znalezc strone,ktora chciala by sie tym zainteresowac....

Szanowny Panie Prezesie, przecież nie twierdziłem, że lobbowanie na rzecz komunikacji miejskiej w naszym pięknym mieście jest rzeczą łatwą. Wiedziałem, że jest ciężko znaleźć interlokutora do dyskusji na interesujące tematy komunikacji miejskiej, ale nie sądziłem, że jest aż tak tragicznie. Widać z tąd, że radnych i miasta nie interesują problemy szerokorozumianej komunikacji miejskiej. Dyskusja na zasadzie „wicie, rozumicie” nie ma sensu i jest „powtórką z rozrywki”. Ale przecież decydenci za coś biorą pieniądze z naszych podatków i są zobowiązani do „szukania tych środków” – powie ktoś, ale naiwniak. Niestety jest faktem, że to decydenci mają szukać pieniędzy, a nie zwalać wszystkiego na spółki zależne od miasta. Sądzę, że i tak bardzo dużo robicie za takie skromne środki za wzk. I z tąd pytanie, jak Wy to robicie? W innych miastach komunikacja miejska działa na zdrowych zasadach, a i decydenci podchodzą do problemu inaczej. Po prostu wiedzą, że jak komunikacja miejska wraz z infrastrukturą rozwija się, to przychodzą do takiego miasta inwestorzy, którzy wykładają swoje pieniądze na budowę fabryk i usług itp. Dziękuję serdecznie za uznanie naszego zaangażowania i inicjatyw na rzecz komunikacji miejskiej. Jako pasjonaci i hobbyści komunikacji bolą nas sprawy niedoceniania jej. Pragniemy swoimi uwagami – może czasami nieporadnymi, zrócić uwagę decydentów na stan szczecińskiej komunikacji. Wracając do reklam nie upierałem się, że nie ma ich być, tylko zwracałem uwagę na niedogodności jakie mają pasażerowie. I tylko tyle. A, że temat ten, nie jest tematem głównym na bolączki komunikacji wszyscy zainteresowani wiedzą. Co do Pańskiej socjotechniki jestem pełen uznania – przydaje się. A „powtórka z rozrywki” chyba nas nie interesuje, bo już to przerabialiśmy. Pozostaję z poważaniem.

--- cogito ergo sum

cogito ergo sum
Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Zaklejone szyby · 18 lat temu · lhb178
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · enka167
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · mmm
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · Jacek
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · Jacek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · mmm
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · W.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · w.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · W.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · t105n 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · lhb178
Reklamy · 18 lat temu · konjo 
Re: Reklamy · 18 lat temu · Piotr
Re: Reklamy · 18 lat temu · konjo 
Refleksja o reklamach · 18 lat temu · Phobos
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · lhb178
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · nowy (gość)
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Coś pozytywnego... · 18 lat temu · t105n 
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Lukasy
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · t105n 
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Pepe
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Phobos