Forum

Administracja...

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Ale pojedynczy tramwaj na linii 11 też jet dla mnie codziennością, > albowiem codzień widzę tramwaje tejże linii i naprawdę nie widzę > powodu, żeby codzień wklepywać informację o tym, że piąty dzień z > rzędu zbrakło się jednego czy dwóch helmutów.

Informacje o solowych 11 pojawiały się nie przypadkowo i świadczyły o problemach wobec jakich stanął MZK ze wględu na ostrą i długą zimę w tym roku. Było spore zainteresowanie tym tematem ze strony użytkowników, była dyskusja na forum wobec tego była podaż z naszej strony. W momencie kiedy nastąpił przesyt informacje wstrzymaliśmy. SPA Dąbie póki co szczęśliwie ma co wystawić do obsługi linii, a incydentalna podmiana nie wywołuje wielkiego poruszenia wśród użytkowników Komisu.

> Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle.

Tak: filtr numer 1 to pseudonim lub podpis, filtr numer 2 to alergia na hasła Volvo, B10MA i rezerwa ;) A tak na poważnie odrzucamy rzeczy które powoli powszednieją, do niedawna były informacje o B10MA na 65, a teraz nie ma bo w związku z wejściem NG272 Volvo na w/w jest prawie codziennie.

> I nie ma żadnej loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie.

No tak argument jest bezdyskusyjny... Pytanie dlaczego 4 czy 5 użytkowników dostało niedawno zielone kartki za newsroom? Ano pewnie dlatego, że podają bardzo dokładne wiadomości, często opatrując fotkami i są to często wiadomości podane na gorąco: wyjazdy NG272, przemalowane NL202/262 itp.

> super szef stworzył ten dział o ile wiem właśnie po to żeby tego typu > informacje były rozpowszechniane, nie zaś żeby ponad połowa jak to > sam przyznaje była odrzucana.

Wybacz, ale wiadomości nieścisłych nie będziemy podawać: brak numeru taborowego, kierunku, godziny, enigmatyczny opis zdarzenia: np. prawdopodobnie zepsuł się hamulec dyskwalifikuje, bo czytają to osoby związane zawodowo z KM i wymyślanie zdarzeń lub dorabianie do nich swojej ideologii odpada.

> W tym momencie jest to świństwo wobec użytkowników, że zatrzymujecie > wiadomosci tylko dla siebie (no chyba że nie czytacie ich i na ślepo > wywalacie i z dziesięciu przechodzą 4).

Nie jesteś pierwszą i nie będziesz ostatnią osobą, która na nas narzeka. I właśnie dlatego często mi się nic nie chce robić. :/ Dodanie informacji, prześledzenie prasy, odpowiedź na pocztę, wymyślanie nowinek, debaty które toczymy, żeby coś wymyślić, uatrakcyjnić i zaproponować użytkownikom to wszystko zabiera minimum 1-2 godziny dziennie. I czasem mam poczucie, że tracę ten czas. Na szczęście przyszło mi pracować na Komisem z świetnymi ludźmi, z wizją i z zaangażowaniem w to co robią. A że to się wszystkim nie podoba, trudno... przeżyjemy. Jutro nowy dzień, który zaczniemy od wyszukiwania kolejnych informacji dla miłośników komunikacji miejskiej.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.
Administracja... · 18 lat temu · MC (gość)
Re: Administracja... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Administracja... · 18 lat temu · X
Re: Administracja... · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Administracja... · 18 lat temu · MC (gość)
Re: Administracja... · 18 lat temu · konjo 
Re: Administracja... · 18 lat temu · MC (gość)
Re: Administracja... · 18 lat temu · konjo 
dzięki wielkie · 18 lat temu · Phobos
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · MC (gość)
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · konjo 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Mario 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Mario 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · konjo 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Piotr
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · konjo 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Piotr
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · MC (gość)
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Mario 
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · MQ
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · MC (gość)
Re: dzięki wielkie · 18 lat temu · Phobos
Re: Administracja... · 18 lat temu · MQ
Re: Administracja... · 18 lat temu · konjo 
Re: Administracja... · 18 lat temu · piotrek
Re: Administracja... · 18 lat temu · Phobos