Forum

Nasze autobusy się sypią!

Szczecin. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego unieważnił przetarg dla przewoźników. ZDiTM tłumaczy że wartość przetargu przewyższała fundusze z budżetu miasta.

wysłane przez torwid 66

Phobos napisał(a):

> > > to właśnie ZDiTM wystąpił o stosowną zgodę do > > > prezesa UZP... > > > > Nie mając pokrycia w budżecie :((( > > Co nie jest winą ZDiTM.

Wiesz - dziwię Ci się, ale zostawiam w całości powyższą wymianę poglądów, bo najwyraźniej się nie rozumiemy. Sugerujesz więc, że nie mając środków na np. nowy dom czy samochód i zarabiając niewiele, powinienem wystepować o kredyt, którego nie będę w stanie spłacić??? Taka postawa ZDiTM przypomina nieodpowiedzialnego ludzika, który kieruje się zasadą: a nuż się uda, a potem się zobaczy. To chyba nie powinno mieć miejsca w poważnej instytucji utrzmywanej z naszych podatków i biletów.

Kiedy Wy, dziennikarze, przestaniecie > traktować ZDiTM jak chłopca do bicia? :-/ Zabawne to było kilka > lat temu, kiedy przewodził mu p. Banaszek, ale trudno mi teraz > zrozumieć, dlaczego kiedy winien jest prezydent i RM - ciągle > obrywa się ZDiTM...

A kiedy Ty zrozumiesz, że taka nasza rola. A bijemy nie tylko "biedny ZDiTM" - radni i prezydent także obrywają za swoje. Natomiast nie przekonasz mnie, że ZDiTM jest OK, bo skoro od lat ma podobny problem, to może pora w końcu coś zmienić, a nie do znudzenia próbowac przepchnąć rozwiązania, które się nie sprawdzają? I nie ma dla mnie znaczenia, kto stał czy stoi na czele firmy, bo zmian na lepsze jakoś nie widać.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Re: Nasze autobusy się sypią! · 16 lat temu · torwid (gość)
Re: Nasze autobusy się sypią! · 16 lat temu · torwid
Re: Nasze autobusy się sypią! · 16 lat temu · torwid (gość)
Co dalej? · 16 lat temu · Titanic1912
Re: Co dalej? · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Co dalej? · 16 lat temu · X
Re: Co dalej? · 16 lat temu · Titanic1912
Re: Co dalej? · 16 lat temu · t105n
Przetarg · 16 lat temu · Czerwony kapturek (gość)
Re: Przetarg · 16 lat temu · Phobos