Forum

Administracja gratuluje nowym redaktorom

wysłane przez hubertdz 39

Ja też jestem z tego faktu bardzo zaskoczony, również jest to dla mnie niespodziewane i — zgodnie z zaleceniem Administracji — cieszę się :-D

P.S. Doszły mnie słuchy, że sama Administracja do ostatniej chwili nie wiedziała o moim awansie. To prawda? :-P
Administracja gratuluje nowym redaktorom · 20 lat temu · LLUZNIAK
Dzięki · 20 lat temu · (użytkownik usunięty)
zaskoczenie · 20 lat temu · Piotr
Ja też podziekuję :-) · 20 lat temu · hubertdz
Re: Ja też podziekuję :-) · 20 lat temu · konjo 
Wielkie dzięki · 20 lat temu · Mario 
Kolory · 20 lat temu · Michal105N
Re: Kolory · 20 lat temu · hubertdz