Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Administracja gratuluje nowym redaktorom
To jest wątek zespolony, który powstał poprzez połączenie kilku wątków:
- Administracja gratuluje nowym redaktorom
wysłane przez konjo
Bezimienny napisał(a):
> To prawda? :-P
Naturalnie, że nie. Te wszystkie plotki są zbiegiem okoliczności i tak naprawdę nigdy nic takiego nie miało miejsca. :)
> To prawda? :-P
Naturalnie, że nie. Te wszystkie plotki są zbiegiem okoliczności i tak naprawdę nigdy nic takiego nie miało miejsca. :)
So never mind the darkness.
Re: Ja też podziekuję :-)
· 20 lat temu ·
konjo