Forum

Administracja gratuluje nowym redaktorom

wysłane przez Mario  ?

Też dzięki, ale naprawdę jestem zaskoszony. Jestem w tej chwili w Krakowie, a tu jaka miła niespodzianka. Innym "nowym" redaktorom także gratuluje. Pozdrowienia z Krakowa:P
Administracja gratuluje nowym redaktorom · 20 lat temu · LLUZNIAK
Dzięki · 20 lat temu · (użytkownik usunięty)
zaskoczenie · 20 lat temu · Piotr
Ja też podziekuję :-) · 20 lat temu · hubertdz
Re: Ja też podziekuję :-) · 20 lat temu · konjo 
Wielkie dzięki · 20 lat temu · Mario 
Kolory · 20 lat temu · Michal105N
Re: Kolory · 20 lat temu · hubertdz