Forum

Reklama Eurobanku na Volvo

zdjęcie
Reklama Eurobanku na Volvo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Robert 5

Phobos napisał(a):

> > Temat był już wałkowany - regulamin wyraźniej określa, że nie można > na forum umieszczać linków do zewnętrznych stron > internetowych. Strona Piotrka jakkolwiek by nie patrzec nie jest > stroną zewnętrzną. Koniec i kropka. Dalsze drążenie tematu nie ma > sensu.

Widocznie w czyjejś opinii jestem dzieckiem - zresztą nie tylko ja - bo jakoś nie jestem w stanie domyślić się z tego co tu napisano, z jakiego powodu strona o adresie www.rogacki.szczecin.pl jest "stroną wewnętrzną", natomiast strona o adresie www.damtram.szczecin.pl już nie jest.

Co więcej, podobne wątpliwości ma nieco większa liczba użytkowników tego serwisu, bynajmniej nie tylko ci, którzy mają odwagę w tej sprawie otwarcie się wypowiadać. A może by tak więc zrobić sondę z pytaniem, kto rozumie dlaczego jedna z tych stron jest wewnętrzna, a druga zewnętrzna?

Może jednak lepiej po prostu napisać w końcu otwarcie, że są pewne powody, które tu nie będą ujawniane, a które sprawiają że ta właśnie strona jest dla serwisu KOMIS stroną wewnętrzną. Komu jak komu, ale administracji serwisu internetowego o aspiracjach KOMISu powinno w szczególny sposób zależeć na tym, by w rzetelny i uczciwy sposób ucinać wszelkie niezdrowe domysły i posądzenia o nieuczciwość, pojawiające się wśród innych użytkowników serwisu względem jego administratorów.
Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · torwid (gość)
Re: Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · piotrek
Re: Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · Mario 
Re: Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · Mario 
Re: Reklama Eurobanku na Volvo · 17 lat temu · DamTram
[OT] · 17 lat temu · j.życzliwy (gość)
Re: [OT] · 17 lat temu · DamTram
[OT] Linki na forum · 17 lat temu · Robert
Re: [OT] Linki na forum · 17 lat temu · piotrek
Re: [OT] Linki na forum · 17 lat temu · piotrek (gość)