Forum

Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni

zdjęcie
Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni
Michal105N napisał(a):

> Mnie też to malowanie pasi i nie wiem co Wy z tym PRLem narzekacie.PRL > to Wy macie na 720-701.Szkoda tylko że nie będzie nowego koloru > naniesionego na wszytskie typy tramwajów :(...

Fuuuuuuuj jak mi ktoś tak pomaluje bulwe to pójde tam i chyba z karabinu maszynowego wszystkich ******. Malujcie sobie 102Na i Helmuty, a od 105Na, 105N2k/S/2000 i Tatr trzymajcie te ochydzstwo z daleka. Nasze szczecinskie malowanie jest takie piękne, ale jak widać komuś to nie pasuje. Popatrzcie na składy wymalowane od nowa w szczecinskie malowanie lub też na bulwy są bardzo ładne, a 102Na w takim malowaniu? - Jest brzydkie - wystarczy umyć i zlikwidować rdze, a jak widać MZK Szczecin zrobić tego NIE UMIE i wymyśliło sobie nowe malowanie. Szczerze mówiąc jeśli już miałbym wyrazić swoje zdanie to byłbym 500% bardziej zadowolony jeżeli pomalowaliby to całe na czarno ( jednolicie ) a najbardziej jeśli zostawiliby obecne jakże piękne malowanie szczecinskie. Malowanie SPPK tez jest bardzo ładne więc również nadawało by sie na tramwaje.
Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · 2882 (gość)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · m21 (gość)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · m21 (gość)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · Michal105N
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · Michal105N
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · Michal105N
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · leks
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · Michal105N
Re: Nowo pomalowany skład stoi na zajezdni · 17 lat temu · 2882 (gość)