Forum

Dziewczyna za sterami Jelcza

wysłane przez Mareczek 5

torwid napisał(a):

> Świetnie się dyskusja rozwinęła, nie wiem tylko, czmu nikt > nie poinformował załozyciela wątku, że z pewnością nie był to > autobus MZK ;)

Czepiasz sie :D

> Po trzecie - pierwsza pani faktycznie podjęła praće w SPPK i > jest to pani Iza - motornicza z Pogodna. Możliwe więc, że > widujecie ją także jako instruktorkę albo nawet prowadzącą > liniowe wagony, bo w MZK ma chyba etat, a autobusy prowadzi > juz na własny rachunek. Ta sympatyczna kierownioca po pewnym > czasie przeszła po prostu do SPAK, bo tu ma prawdopodobnie > bliżej. I radziła sobie cały czas nieźle, więc pewnie nadal > jeździ.

Fakt, rzadko, ale tez ja widywalem...

> Co do innych pań, to blondynki w SPAK ostatnio były 2, w tym > jedna faktycznie trochę niska i początkowo miała problkemy z > sięganiem do pedałów czy kierownicy, ale byuła zawzięta i > dała radę.

Ano, dawala rade, fakt na bisie dojechala cale 5 w plecy (normalnie sie przyjezdza 2 przed czasem) ale dojechala :D

> Przy okazji anegdota - jedna z niewiast, w pierwszym dniu > jazdy na "80" dostała od razu MANa.

To jeszcze anegdotka z tamtego tygodnia, a dokładniej ze środy. Ostatni kurs 68/1 z Rodła, autobus (Jelcz 120M) stoi sobie na peronie rezerwowym ("eFki"), co chwile pan dyspozytor informuje pasazerow ze ten autobus znajduje sie tam a nie na swoim standardowym peronie. Pani w czarnych wlosach zasiadla rumaka i rura, skrecamy w Malczewskiego, a pani zamiast zatrzymac sie na przystanku, poleciala przez swiatla w kierunku Matejki. W oddali widzimy jakas babete ktora macha zakupami, ale szybko znika z widoku... No ale nic, maly usmiech pasazerow, jedziemy dalej, dojezdzamy do skrzyzowania z Matejki i pani zamiast skrecic w lewo na przystenk, skreca w prawo i jedzie na Rodla. Po chwili, jeden z pasazerow zaczal krzyczec "Ku*wa, w lewo sie jedzie!", po czym pani kierowca oznajmila, ze ona musi i tak zajechac na swoj peron. Po wjedzie ponownie na Rodla, paru luda troche wsiadlo (jakie bylo zdziwnienie tych ludzi co sie dosiedli, ze nikt nie wysiadl :P) i pojechalismy juz zgodnie z trasa :-)

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · fatmaxx (gość)
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · fatmaxx (gość)
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · konjo 
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · X
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · fatmaxx (gość)
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · X
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · konjo 
Re: Dziewczyna za sterami Jelcza · 17 lat temu · X
AUTOBUS · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: AUTOBUS · 17 lat temu · X
To ja tak zbiorczo ;) · 17 lat temu · torwid 
Re: To ja tak zbiorczo ;) · 17 lat temu · Mareczek
Re: nie tylko w Wawie... · 17 lat temu · Bodek