Forum

Dezorganizacja na Dni Morza

Co roku Dni Morza oprócz wątpliwego służenia promocji Szczecina dostarczają również niezapomnianych wrażeń szczecińskim pasażerom komunikacji miejskiej. W tym roku przy spełnieniu najgorszych scenariuszy czeka nas 7-dniowy horror.

wysłane przez Piotr

konjo napisał(a):

> Rzeczywiście, kolejne zdemolowane autobusy i treści żołądkowe na > chodniku na Wyszyńskiego :) wszystko okraszone wątpliwymi > występami, poprostu cudnie, jestem dumny, że miasto o takiej > bogatej historii i bardzo wielu walorach organizuje sobie taką > promocje. "Są powody do dumy." :>

Czyli lepiej w ogóle nic nie organizować i poczekać 50 lat, aż społeczeństwo będzie na tyle kulturalne i bogate, ze nawet nie przyjdzie im do głowy, aby coś zdemolować? Każda impreza wiąże się z bałaganem...Myślisz, że tak jest tylko w Szczecinie? Proponuje, aby nawet koncertów nie organizować i pozamykać stadiony...Zapominasz też, że dni morza to nie tylko picie piwa w plenerze, ale również zabawa dla normalnych ludzi, którzy na pewno nie demolują i nie wymiotują na ulicy...Przecież do Szczecina przypłyną różne jednostki-wojskowe, żaglowce etc, ale rozumiem, że i to należy skasować, bo na pewno nie jest potrzebne...Najlepiej odwołać przyszłoroczne regaty Tall Ship, bo po co nam?
Dezorganizacja na Dni Morza · 15 lat temu · Mariner (gość)
Re: Dezorganizacja na Dni Morza · 15 lat temu · techno
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 15 lat temu · Lukasy
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 15 lat temu · ja (gość)
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 15 lat temu · Piotr
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 15 lat temu · Piotr
Będą jaja ;) · 15 lat temu · torwid
Re: Będą jaja ;) · 15 lat temu · kajetansz
70 uratowane :) · 15 lat temu · torwid
Zaczyna się · 15 lat temu · MQ
Re: Zaczyna się · 15 lat temu · mmm