Forum

Dezorganizacja na Dni Morza

Co roku Dni Morza oprócz wątpliwego służenia promocji Szczecina dostarczają również niezapomnianych wrażeń szczecińskim pasażerom komunikacji miejskiej. W tym roku przy spełnieniu najgorszych scenariuszy czeka nas 7-dniowy horror.

wysłane przez Luke_Police  163

konjo napisał(a):

> O tym jak się skończyło wejście do Unii na Wałach > Chrobrego to lepiej nawet nie wspominać, bo miasto było pełne grupek > pijanych terorystów ignorujących wszelkie przepisy i zasady, a policja > z tego co widziałem bała się interweniować.

Dokłądnie tak, jak mówisz. Widziałem to w autobusie nocnym 524 #3002, demolka maksymalna, że bałem się, że w połowie drogi nie będzie już czym jechać... a Policja sobie z tyłu jechała i bała się cokolwiek zrobić więcej poza zapaleniem świateł na dachu.

> Teraz to mnie irytuje ze wzgledu > na dezorganizacje miasta, na to, że muszę się użarać ze spiewami i > zawodzeniem w autobusach, ze wzgledu na panującą dezorganizacje.

Racja, co ciekawe, jak już zaczną śpiewać "Sto lat" w autobusie, to praktycznie zaczynają śpiewać wszyscy podpici pasażerowie, nawet jeśli nie wiedzą dla kogo to śpiewają i z jakiej okazji.

Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się kulturalnych imprez w Szczecinie.

Technik serwisu :)
Dezorganizacja na Dni Morza · 17 lat temu · Mariner (gość)
Re: Dezorganizacja na Dni Morza · 17 lat temu · techno
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 17 lat temu · Lukasy
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 17 lat temu · ja (gość)
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Dezorganizacja na Dni Morza [OT] · 17 lat temu · Piotr
Będą jaja ;) · 17 lat temu · torwid 
Re: Będą jaja ;) · 17 lat temu · kajetansz
70 uratowane :) · 17 lat temu · torwid 
Zaczyna się · 17 lat temu · MQ
Re: Zaczyna się · 17 lat temu · mmm