Forum

Kedy przyjadą TATRY?

wysłane przez MQ ?

nomek napisał(a):

> Teraz lepiej? Zawsze sądziłem, że to forum miłośników KM, a nie grupa > ludzi utrudniających sobie życie na forum. Większość osób na komis-ie > zamiast rozmawiać o KM dyskutuje o błędach ortograficznych i > interpunkcyjnych jednego z użytkowników! Czy ja mam doczynienia > wyłącznie z filologami języka polskiego?

Gdyby wszyscy pisali prawidłowo po polsku, to tematu by nie było. Trudno jednak rozmawiać merytorycznie z kimś, kto nie dość, że robi pięć błędów ortograficznych w dwuwyrazowej wypowiedzi, to jeszcze ma w nosie wszelkie zasady (spisane, wystarczy chcieć trochę pogrzebać) obowiązujące na tym forum. Takich delikwentów po prostu nie traktuje się poważnie.

Nie jest niczym nadzwyczajnym, że obowiązuje tutaj jakiś regulamin, i że administracja stoi na straży jego przestrzegania. Tak jest na większości forów i większość użytkowników to akceptuje. A ci, którzy próbują wprowadzać własne zasady, zawsze będą upominani, jak nie przez adminów, to przez użytkowników, a w skrajnych przypadkach mogą się spodziewać ograniczenia dostępu do forum.

Szkoda zatem, że nie skorzystałeś z rady przeczytania pewnego wątku, która pojawiła się kilka postów wyżej, i uparcie zostawiasz cytaty. Przypomnę może zatem, co tam jest napisane:

7. Wycinaj zbędne cytaty. Jeśli odnosisz się tylko do konkretnego zdania przedmówcy, wytnij resztę jego posta. Jeśli Twoja wypowiedź odnosi się do całego posta, lepiej wyciąć cały cytat niż cały zostawić.

Również pozdrawiam i proponuję trochę pomyśleć, zanim następnym razem napiszesz, że utrudniamy Ci życie.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/
Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · Mario 
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · mmm
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Kedy przyjadą TATRY? · 17 lat temu · nomek (gość)
Wykład moralizatorski · 17 lat temu · MQ
Re: Wykład moralizatorski · 17 lat temu · nomek (gość)
Re: Wykład moralizatorski · 17 lat temu · MQ
Re: Wykład moralizatorski · 17 lat temu · konjo