Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

wysłane przez MQ ?

... sprzed mniej więcej roku. Nie tyle za serwisem jako takim, bo poziom zawartości chyba się nie obniżył, co za forum z tamtego okresu.

Postów było wtedy wprawdzie mniej niż teraz, ale za to trzymały jakiś poziom. Nikomu nie przyszło do głowy, żeby strzelać postami co pół minuty, z czego większość to, za przeproszeniem, pieprzenie o dupie Maryni. I w dodatku bez żadnego poszanowania dla zasad języka polskiego.

Wstyd się z takim forum pokazać "ludziom z branży". Ciekawe, co myślą sobie np. prezesi spółek autobusowych, czytając o "autobósach dla klonowicy kture pzyjado pewnie w pszyszlym roku".

Kilka osób mi mówiło - "zróbcie KOMIS dostępny od lat 18, bo czytać się już tego nie da". Oczywiście wiek to dość krzywdzące kryterium, bo nierzadko dyskutanci mający mniej niż 18 lat zachowują się poważniej niż dwudziestoparolatkowie. Z drugiej strony takie stwierdzenia świadczą o tym, jak z dnia na dzień spada renoma KOMIS-u.

Zastanawialiśmy się kilka razy nad ograniczeniem dostępu do forum dla niektórych osób, w tym wszystkich niezalogowanych. Za każdym razem pomysł upadał ze względu na to, że uznawaliśmy, że KOMIS ma łączyć szczecińskich miłośników. Jeśli jednak poziom będzie systematycznie zbliżał się do dna, być może trzeba będzie rozważyć radykalne kroki.

Swoją drogą, ciekawe, ilu dotychczasowych użytkowników odwróciło się od nas ze względu na "wiochę", jaką niektórzy z upodobaniem robią na forum.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/
Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · MQ
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)