Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

Maciek, z całym szacunkiem dla Ciebie i reszty Adminow, ale pisanie czegos takiego na forum co teraz w formie narzekania w stylu "przed wojną było lepiej" jest siłą rzeczy spadkiem renomy KoMiSu o którym piszesz. IMHO admin nie powinien czegoś takiego robić, gdyż to pokazuje ich tylko bezradność.

Bedąc moderatorem forum internetowego PAM nauczyłem się z takimi rzeczami postępować i wiem, że użytkownikom piszącym głupoty należy kategorycznie strofować. Publicznie tylko pro forma ale prywatnie ostro. Może forum PAM nie jest takie specyficzne jak te, gdzie toczą się dyskusje o komunikacji miejskiej, ale borykam się z takim czymś jak ujawnianie czyiś danych osobowych, bo ktoś kogoś nie lubi i chce się zemścić ale także umieszczanie zdjęcia chłopaka lub dziewczyny i pytanie kto to taki, gdyż ta osoba się podoba. Od razu powstają dyskusje w stylu obgadywania drugiej osoby. A prawda jest taka, że tamte dyskusje czytają profesorowie (z rektorem włącznie o czym sam się przekonałem 2 dni po napisaniu wątku przez jednego z użytkowników) i wyrabiają swoje pewne zdanie.

Tu analogia jest podobna w stylu "dyrektorów spółek autobusowych". Można się zastanowić nad czymś takim, że oni nas na razie nie żywią (na razie i jak dla kogo), więc czym się przejmować. Ale z drugiej strony i co jest o wiele ważniejsze mogą (ale nie muszą) ujawnić jakąś ciekawą nowinkę na tym forum.

Co więcej można by się zgodzić po części z tezą, że administracja się czepia. Jak obserwuję po części te forum tą witrynę to najbardziej neutralnym z adminów jest piotrek. Reszta siedzi w okopach i tylko się broni, bo każdy ich atakuje (bez obrazy chłopaki), a jak nie każdy to niedługo każdy może zaatakować. Takie ja mam wrażenie. Może niektórzy się odwracają od tego forum ze względu na takie zachowanie adminów, którzy jak widzą nową osobę, która popełni jakiś błąd to wyskakuje z największym działem największego kalibru.

Sami widzicie, nikt nie jest święty (nawet ja).

Штирлиц
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · kajetansz
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)