Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

mkubien napisał(a):

> Wszystko wskazuje na to, że niektórzy > już wkrótce będą mogli oglądać KOMIS "przez szybkę", bez > możliwości denerwowania innych swoimi nieprzemyślanymi postami.

Powiało grozą, aż strach się bać. :-P > W powiązaniu z Twoim poniższymi słowami "Co więcej można by się > zgodzić po części z tezą, że administracja się czepia", wygląda > na to, że w tym momencie sam sobie zaprzeczasz.

mkubien, jednych się czepoiacie o linki w stopkach, innych nie. Jednych się czepiacie o za długie stopki, innych nie. Więc proponuję ustalić zasadę, że stopki mają mieć 4 linijki i żadnych linków, albo każdy może mieć lin, byle by nie wulgarny, ani krzywdzący kogokolwiek.

> Mogą, ale czytając takie bzdety, mogą stwierdzić, że nie warto > dzielić się swoją wiedzą z miłośnikami, bo "ja jestem mondry i > nieh dombie kópi solarisy".

Wielu z pewnością chciało się dzielić wiedzą, ale widząc odpowiedzi w stylu "bo ja tak chcę" i inne, albo takie pisane domysłami to rezygnuje z tego. Z drugiej strony wielu traktuje nas jak debili po takich rzeczach, widząc wzajemne kłótnie miłośników o sprawy najdrobniejsze. Również te kłótnie z administracją. Nie wiem co każdy z użytkowników robi poza forum, ale nie wróży to nic dobrego.

> Nie dość, że forum regularnie jest > zalewane falami bezsensu, opinia o administracji nie poprawia > się.

Proponuję na środku forum umieścić wielkie napis "SZUKAJ". Może wtedy znajdą. I ułatwić szukanie.

> I to > z błogosławieństwem wszystkich, którzy przychodzą tutaj poczytać > o tym, co dzieje się w komunikacji miejskiej w Szczecinie, a nie > o tym, że damtram jechał z jakąś Wandą czy Jurkiem.

Jeśli byłby wybór między nieszanującymi zasad a damtramem dyskutującym z kimśtam z kim jechał to wybieram te drugie. A tak na serio to sądzę, że GG, Skype'y czy inne tam wynalazki są powszechnie obecne i za ich pomocą można się komunikować.

Штирлиц
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · kajetansz
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)