Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

wysłane przez torwid  67

mkubien napisał(a):

> Moim założeniem było zasygnalizowanie problemu. Do tej pory to > głównie my, admini, obrywaliśmy za to, że ośmielamy się czepiać > tego, że ktoś strzela ortami bez opamiętania, albo nie chciało mu > się przeczytać, jakie zasady tu obowiązują. Tekst ten powstał > dlatego, że mi, mimo że mam prawie anielską cierpliwość i z dużym > pobłażaniem traktuję wyczyny niektórych użytkowników, w końcu > puściły nerwy. Jak widać po odpowiedziach, nie tylko ja mam dosyć > tego, co tu się wyprawia. Wszystko wskazuje na to, że niektórzy > już wkrótce będą mogli oglądać KOMIS "przez szybkę", bez > możliwości denerwowania innych swoimi nieprzemyślanymi postami.

No to żeby nie było, że jestem świętszy od papieża i nie protestuję, to się siłą rzeczy dołączam. Też już wielu rzeczy nie trawię, co chyba wielokrotnie udowodniłem, otrzymując zresztą w zamian "wiązanki" od napomnianych "wszystkowiedzących", a niereformowalnych. Jeśli o mnie chodzi, to też od jakiegoś czasu się zastanawiam, czy Komis nie stał się zbyt powszechny? Nie mówię, że ma być to serwis elitarny, dla wybranych, ale czasem właśnie przydałoby się, jak to ładnie Maciek nazwał - oglądanie przez szybkę. I to nie "na dzień dobry", tylko dla ludzi, którzy próbują dołączyć, nie uznając żadnych zasad. Nie będę wskazywał ludzi, którzy notorycznie ignorują interpunkcję, ortografię czy podstawowe zasady pisania liczebników. I nie jestem, jak ktoś się już burzył, filologiem polskim. Ale jestem z pokolenia, któremu czytanie sprawia przyjemność przede wszystkim dlatego, że niesie ze sobną nowy ładunek wiedzy. Nie sprowadza się do tego, by rozszyfrowywać i domyślać się, "co poeta miał na myśli". A skoro już tak sobie narzekamy, to kolejne wrażenie z ostatnich miesięcy, za które pewnie też mi się oberwie: czy w galerii faktycznie musi być każdy wyjazd z zajezdni, dojazd przeguba do (...) (celowo nie wymieniam pętli), standardowa obsługa linii (...). Zdecydowanie przyjemniej ogląda się pojazdy KM na nietypowych objazdowych trasach, niestandardową obsługę danej linii, Volvo na 107 czy GT6 na 6, ewentualnie nowe reklamy, co niewątpliwie przyda się w bazie danych. Ale foty typu przegub na A, jelcz na 52 czy 102Na na 4 zachowuję w swoim komputerze i nie zamęczam nimi świata. Podusmowując: kiedyś komis stawiał na jakość. Dziś - i przyznaj to z ogromną przykrością, bo towarzyszę mu niemal od początku, jeszcze z czasów, gdy ciągnął go sam Marcin - liczy się bardziej ilość.

> --- > NIE dzieciom Neostrady!

A to akurat sobie wypraszam, gdyż w miejscu, w którym mieszkam, tylko Neostrada działa. I proszę nie traktoweać tego, jako naruszenie regiulaminu (nie wyciąłem stopki), ale taka jest smutna polska rzeczywistość. Mimo wolnego rynku i pozornej konkurencji są miejsca, gdzie do wyboru jest Neostrada lub modem ;(

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · torwid 
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)