Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

wysłane przez MQ ?

torwid napisał(a):

> czy w galerii > faktycznie musi być każdy wyjazd z zajezdni, dojazd przeguba do > (...) (celowo nie wymieniam pętli), standardowa obsługa linii > (...). > Zdecydowanie przyjemniej ogląda się pojazdy KM na nietypowych > objazdowych trasach, niestandardową obsługę danej linii, Volvo na > 107 czy GT6 na 6, ewentualnie nowe reklamy, co niewątpliwie przyda > się w bazie danych.

Z jednej strony masz oczywiście rację. Z drugiej jednak - te zdjęcia za jakiś czas będą miały wartość historyczną. Kto by się na przykład spodziewał, że pewnego pięknego dnia Jelcz L11 150 przestanie kursować na linii 82. Przyzwyczajeni do tego, że kursował tam od x lat, nie byliśmy w stanie przewidzieć, że wyląduje nagle na 76. I dlatego wszystkie zdjęcia dokumentujące jego kursowanie na 82 są już historyczne.

A jeśli takie "codzienne" zdjęcia będą trzymane tylko na komputerach prywatnych, to wystarczy awaria dysku i całą kolekcję szlag trafia (o ile ktoś nie jest zapobiegliwy i nie robi kopii zapasowych). A KOMIS-owy serwer miejsca ma dużo, więc dla nas, jako adminów, taka ilość zdjęć nie stanowi większego problemu :-) Zresztą dawno już nie było sytuacji, że w ciągu tygodnia pojawiło się ponad 100 nowych zdjęć. Ostatnio ta ilość utrzymuje się na poziomie 30-40.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · MQ
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)