Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

105ngs napisał(a):

> > ... sprzed mniej więcej roku. Nie tyle za serwisem jako > > takim, bo poziom zawartości chyba się nie obniżył, co za > > forum z tamtego okresu. > > Nie znam forum z tamtego okresu

I nie poznamy go teraz w tym momencie, gdyż próbowałem przejść do mojej wypowiedzi z sierpnia ubiegłego roku o fotce adminów i nie było wypowiedzi. Nie ma żadnych wypowiedzi z tamtego okresu.

> Wielu użytkowników sprawia wrażenie podnieconych zalogowaniem > się na forum na tyle, że muszą w każdy wątek wtrącić swoje (nie > zawsze mądre) uwagi. Poza tym, daje się zauważyć chęć > "zaimponowania" innym swoją "wiedzą" lub "wtykami" wśród > pracowników związanych z KM. Stąd posty w stylu "a dzisiaj > jechałem z motorniczą Gienią i ona powiedziała, że stodwójki są > do bani".

Powiem to tak, ze kiedyś dawno temu podniecałem (oczywiście nie dosłownie :-P ) się motorowymi. Ale to mineło. może to taki wiek. Co lepsze kiedyś znałem wszystkie numery tramwajów, a teraz nie wiem ile i jakie 102Na jeżdżą. To dla przykładu.

> A jeszcze jeden powód tego co napisałeś, to > zwyczajne lenistwo i za duża ilość wolnego czasu przed > komputerem.

Coś mi to przypomina. Co roku na forum PAMu po rekrutacji forum zostaje zalane pytaniami o podręczniki i inne takie sprawy. Więc rok temu więc dwóch adminów, koordynator i moderator (czyli ja) zrobiliśmy coś takiego jak FAQ i umieściliśmy spis podręczników, opisaliśmy szpital, uczelnie itd. Tutaj wszystko jest na miejscu. Jest encyklopedia (niestety uważam, że źle jest, ze jest tylko dla zarejestrowanych), jest opcja wyszukiwania, więc można sobie łatwo poradzić. > Prezesi spółek (jak i wszyscy inni poważni użytkownicy) mają > dosyć czytania takiego forum, bo gdyby chcieli posłuchać > dyskusji na takim poziomie, jak w niektórych komisowych > topicach, to zatrudniliby się jako opiekunowie dzieci w > przedszkolu.

Prezesi czytający to forum, gdy zetkną się z jakimiś miłośnikami to mają prawo pomyśleć, ze jest on np. takim kimś o loginie "login" (to jako przykład, o ile ktoś ma taki login to przepraszam) i nie chce im już się na wstępie dyskutować.

> To też prawda, ale mogę się założyć, że gdyby zrobiono taki > test, to bez problemu odgadłbym wiek i IQ wszystkich > użytkowników na podstawie zawartości ich postów. ;)

Oj raczej nie. ;-)

> Część z > użytkowników to po prostu dzieci (dosłownie lub w przenośni), > które nie uważają za stosowne wciskania klawisza Alt,

klawisza Alt nie trzeba naciskać. Czytałem tak swego czasu w netetykiecie. Ważne by było napisane "prąd", a nie "prond". :-P

> nie > wiedzą co to znaki przestankowe i przenoszą na forum > przyzwyczajenia z GG i innych komunikatorów.

A propo komunikatorów to ten link by się przydał http://www.zanim.napiszesz.prv.pl/

> Czy tego naprawdę nie widać, że przebub przez "ó" wygląda > jakoś dziwnie ?

Nie którzy nie widzą.

> że > określenie "pokolenie JP2" jest raczej mało trafne - bardziej > pasuje "pokolenie GG 7.0"...

ROTFL^2. Ustawiłem to w swojej stopce. :-D

> Nie wiem, ale niektórzy mieli poważne wątpliwości co do > rejestracji. ;>

A tego co pamiętam to 1,5 roku miałem jakieś kłopoty, ale to już chyba zostało naprawione.

--- "pokolenie JP2" jest raczej mało trafne - bardziej pasuje "pokolenie GG 7.0"... (c) 105ngs

Штирлиц
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · kajetansz
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)