Forum

Jak ja tęsknię za KOMIS-em...

wysłane przez Phobos 17

> Zgadzam się z Tobą, że powinno byc rozdzielone, ale może by tak np.dać > redaktorom upawnienia do moderowania forum i dawania upomnień?

To jest powód dla którego starałem się pisać "admin/moderator" - nie jest wykluczone wprowadzenie insytucji moderatora w K6.

> Jeżeli nie wytoczymy tych dział, to nasze forum będzie zbiorowiskiem > chłamu i nieestetycznej pisowni, a tego nie chcemy prawda??

Oczywiście. Ja tylko mówie, aby te działa poczekały, bo może się okazać, że mały kaliber wystarczy.

> Jeżeli to jest pierwsze poważne przwinienie to proponuję bana na 7 > dni.Jeśliu się powtórzy to kolejny raz to tym razem ban na 14 dni itd. > jeżeli po 28 dniach "resocjalizacja nie przyniesie oczekiwanych > rezultatów, to proponuje bana na pół roku.

Raczej "ban na mniej wiecej pół roku" ;-) W tej chwili system przewiduje bany na: 30 minut, godzinę, 2, 3, 6, 12, 24, 48, 3 dni, 5, 6, 7, 14 oraz bezterminowo. Oczywiście funkcjonalność ta zostanie uzupełniona w niedługim czasie.

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · mmm
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · techno
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · towid (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · 105ngs
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · Phobos
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · konjo (gość)
Re: Jak ja tęsknię za KOMIS-em... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)