Forum

Trudno wejść do tramwaju

Tylko człowiek niepełnosprawny potrafi zrozumieć, po co są poręcze w tramwajach - mówi Andrzej Kamiński. - Ten, kto te poręcze zakładał, o naszych potrzebach nie ma pojęcia.

wysłane przez techno

> Nie chce żeby to zabrzmiało to jak bym nie chciał rozbudowy . No może > przydał by sie tramwaj pod bydynek uniwesytetu na Cukrowej tylko gdzie > tam pętle zrobic ??

Pętla pod nowobudowanym cmentarzem na Bronowickiej. Z nowych tras to dla mnie podstawa, bo podróżnych po prostu będzie przybywać. Dodajmy wyciągnięcie (dla niektórych na forum kontrowersyjne) torowiska przez Spacerową do Wojska Polskiego. Ostatnie zatrzymanie, którego fotki podesłałem na do galerii dowodzi, że Pogodno z jednym wyjazdem na miasto może się łatwo odciąć od świata. Osobiście wyciągnąłbym jeszcze torowisko do planowanej pętli SST na Szafera, by podciągnąć tam 1, która wozi zdecydowanie zbyt mało ludzi. Później można się zabrać za budowę torów na 26 Kwietnia. To co napiszę, może się wydać kontrowersyjne, ale nie jestem entuzjastą budowy SST na Prawobrzeżu w tym kształcie, w jakim jest obecnie zaprojetkowane. Po prostu nie będzie to alternatywa dla A, B, D, E. Niestety. Ktoś, kto będzie mieszkał przy przystankach SST, będzie mógł być zadowolony tylko z ceny przejazdu (bo tramwaj musiałby mieć taryfę normalną). Czas niestety konkurencyjny do pospiesznych nie bedzie.

--- Reflektor prawdy rzuci światło na ukrytych w krzakach manipulatorów!

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
Trudno wejść do tramwaju · 17 lat temu · yo (gość)
Re: Trudno wejść do tramwaju · 17 lat temu · techno
Re: Trudno wejść do tramwaju · 17 lat temu · techno
Re: Trudno wejść do tramwaju · 17 lat temu · Kriz8
rpoblem poręczy · 17 lat temu · ja(prawie miłośnik) (gość)
Re: rpoblem poręczy · 17 lat temu · Wojtek
Re: problem poręczy · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: problem poręczy · 17 lat temu · Wojtek