Forum

Ex-berliński MAN na zmienionej trasie

zdjęcie
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Phobos napisał(a):

> Jest również piktogram. Jeśli niemieckie piktogramy różnią się > jakoś znacząco od polskich, to powiedz to mkubieniowi - z pewnością > się ucieszy, że ma zmieniać wszystkie schematy sieci ;-)

Mnie proszę w to nie mieszać. Symbole kas i automatów biletowych, stosowane na schematach, wyjątkowo nie są zaczerpnięte z Niemiec, a są moją radosną twórczością.

Natomiast odnosząc się do meritum - ja również uważam, że niemieckie piktogramy powinny zniknąć. No chyba, że SPPK będzie konsekwentne i umieści je na wszystkich swoich wozach. Szczerze mówiąc, byłem zaskoczony, jak przeczytałem, że to jeszcze wisi, bo do tej pory nie zwróciłem na to uwagi. Ale jak ostatnio widać, SPPK średnio przejmuje się wyglądem swoich wozów. Nie przeszkadza im reklama Hondy, to trudno, żeby przeszkadzała "Kasse" :/

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · MQ
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Pepe