Forum

Ex-berliński MAN na zmienionej trasie

zdjęcie
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
> Owszem powiadam. Jak do tej pory nie uzasadniłeś w sensowny sposób > istnienia nalepek zaledwie na kilku (trzech? czterech?) autobusach.

Dla mnie, teraz to ty jesteś absurdalny. Co następne? "Absurdalne jest montowanie informacji pasażerskiej, skoro nie ma ich we wszystkich wagonach"?

> Nie > uzasadniłeś też, dlaczego powinien się na nich znajdować napis w języku > niemieckim.

Jeśli znajdziesz moją wypowiedź, w któerj wyraziłem się za pozostawieniem niemieckich napisów to wsadze cie do dzwona próżniowego w pracy i ozłoce :-] Od początku powtarzam - piktogramy.

> Natomiast nie widzę > uzasadnienia dla funkcjonowania tylko kilku takich piktogramów, w > dodatku otrzymanych "w spadku" bo poprzednim właścicielu autobusów.

No i tu się różnimy, bo ja taki sens widzę. Od czegoś trzeba zacząć. OT: Ciekawi mnie natomiast, że widzisz sens robienia raptem jednego schmatu węzła, zamiast od razu wszystkich (lub przynajmniej większości)...

> Pomijasz oczywiście całkowicie fakt, > że wejścia przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach również > są oznaczane piktogramem (i to chyba nawet fabrycznie).

Dokładnie to samo mogę powiedzieć o niemieckich piktogramach... Żaden to argument.

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · Phobos
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Pepe