Forum

Ex-berliński MAN na zmienionej trasie

zdjęcie
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
> Absurdalne jest porównywanie kosztów instalacji systemów informacji > pasażerskiej, idących w dziesiątki tysięcy złotych za sztukę, do kosztu > wydrukowania kilkuset nalepek. Coraz gorzej Ci idzie.

Idzie mi bardzo dobrze. Nie widze powodu, dla którego bariera finansowa miałaby oznaczać, że informacji pasażerskiej nie można montować stopniowo. Nie widze również powodu, dla którego niechciejstwo pracowników zajezdni miałoby oznaczać, że nie można tak poprostu _rozpocząć_ stosowania naklejek, otkórych dyskutujemy. Nie widzę również powodu, dla którego to samo niechciejstwo pracowników w kwestii wykonania takich naklejek miałoby oznaczać ich usuwanie (które i tak pewnien ie dojdzie do skutku z powodu niechciejstwa).

> Napis "Kasse" nie wywołał u Ciebie protestów.

Nie tak brzmiało zadanie. Miałeś znaleźć wypowiedź, w której wyraziłem się jasno, aby je zostawić.

> Zwłaszcza, że informacja o sprzedaży biletów już znajduje się na > wszystkich pojazdach

Z tym "wszystkie" nie jestem pewien.

> i ma postać białej naklejki formatu mniej więcej > A4, zawierającej m.in. informacje o terminie sprzedaży biletów.

Która dla obcokrajowca jest całkowicie niezrozumiała. Nie sądzę, abyś był wielkim zwolennikiem naklejania na autobusach kartek A4 z informacją: "To jest autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Aby wsiąść do autobusu należy bla bla bla". Naklejki ze szczegółami? OK. Ale w środku. Na zewnątrz prosty piktogram. Bo czy tablice wkłada się za szyby termometrem do środka czy na zewnątrz?

> O, znowu wiesz lepiej ode mnie, co widzę, co myślę i co robię.

Nasunął mi się prosty wniosek, to wszystko. Jeśli 3 autobusy tylko mają piktogramy jest be, ale jeśli tylko jeden węzeł przesiadkowy ma gotowy schemat, to jest cacy?

> To znaczy co niby? Dowiem się zaraz, że [ciach]

Skoro wiesz, to po co pytasz? :->

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · Phobos
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ex-berliński MAN na zmienionej trasie · 17 lat temu · LLUZNIAK
Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nowe zdjęcie #3030 · 17 lat temu · Pepe