Forum

53 znów do Ludowej

Od 17 lipca autobusy linii 53 znów będą wykonywać kursy do pętli "Ludowa", jednak wyłącznie w dni powszednie w porannym szczycie. Będą to kursy z Pomorzan o godz. 5:04, 5:37 i 5:52. Z Ludowej autobusy odjadą o godz. 5:53 i 6:23. Dodatkowo o godz. 6:47 z Ludowej odjedzie autobus linii 60 (przechodzący z linii 53).

wysłane przez lhb178 20

M21 napisał(a):

> Hmmm tak jest co roku .Może mi ktoś wyjaśnić po co co roku > bawią sie w to samo na poczatku wakacji zawieszają 53 do > ludowej a potem po miesiącu odwieszaja bzdura .

Grunt to odpowiednie poparcie dla odwieszenia ;>
53 znów do Ludowej · 19 lat temu · M21
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · MQ
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · lhb178
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · M21
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · MQ
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · mmm
Re: 53 znów do Ludowej · 19 lat temu · Niesky (gość)
Poszanowania dla języka! · 19 lat temu · Lukasy