Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
53 znów do Ludowej
Od 17 lipca autobusy linii 53 znów będą wykonywać kursy do pętli "Ludowa", jednak wyłącznie w dni powszednie w porannym szczycie. Będą to kursy z Pomorzan o godz. 5:04, 5:37 i 5:52. Z Ludowej autobusy odjadą o godz. 5:53 i 6:23. Dodatkowo o godz. 6:47 z Ludowej odjedzie autobus linii 60 (przechodzący z linii 53).
wysłane przez Lukasy
M21 napisał(a):
> stoczniowcy z zawackiego ^^^^^^^^^^
No cóż, polska język, trudna język. BP, MSPANC.
> stoczniowcy z zawackiego ^^^^^^^^^^
No cóż, polska język, trudna język. BP, MSPANC.
homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Re: 53 znów do Ludowej
· 19 lat temu ·
Niesky (gość)
Poszanowania dla języka!
· 19 lat temu ·
Lukasy