Forum

Jeden z "ostatnich"

zdjęcie
Jeden z "ostatnich"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mareczek 5

Luke_Police napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> > Dzieki :-) W sumie do tej zdjęcia zbierałem się skromne 2 lata, > > ale dzisiejszy wieczorny chłodek zmobilizował mnie do > > podjechania rowerekiem 3km i cyknięcia bisa. > > To mnie troszkę uprzedziłeś bo również zabieram się od pewnego > czasu do zrobienia zdjęcia z widokiem na Szczecin, tyle że na > ulicy Duńskiej (czyli trochę wyżej).

Dużo wyżej to ta ulica już nie idzie, z resztą latarnie trochę zasłaniają miasto :(

> miałbym ku temu okazję, ale nie > znając rozkładu jazdy spóźniłem się o minutę, a biorąc pod uwagę, > że wieczorem 57bis jeździ co 40 minut... zrobiłem fotkę 57 (nie > bis) i pojechałem dalej :P

Heh. Ja przed zrobieniem tego ujęcia, miałem mały problem, ponieważ trzeba było zrobić fotkę gdy słońce już przeszło (i oświetla przód), a i żeby cień z budynku nie zasłonił ulicy całkowicie. Dodatkowy problem to ruch uliczny, który podczas mojego przybycia na miejsce był bardzo duży (w sumie się zastanawiałem, skąd tu tyle samochodów, może ludzie jeżdżą nad morze przez Warszewo?). Na szczęście słońce przeszło, cień już wszedł na ulicę, albe było gdzie wpuścić autobus, a i nic z przeciwka akurat nie jechało :D

--- Non qui parum habet, sed qui plus cupit, paupere est

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · Mareczek
Re: Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · marko
Re: Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · Mareczek
Re: Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Jeden z "ostatnich" · 17 lat temu · Mareczek