Forum

Wielgowo - ostatnie poprawki

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaprezentował na swojej stronie prawdopodobnie ostateczne rozwiązanie kwestii obsługi komunikacyjnej nowej pętli "Wielgowo Borsucza". Za najlepszy uznano projekt linii okrężnej kursującej z Basenu Górniczego przez Zdroje, Kijewo, Płonię, Sławociesze, Zdunowo, Wielgowo i Dąbie do Basenu Górniczego z częstotliwością 30 minut w dni powszednie i 40 minut w dni świąteczne. Autobusy linii 73P i 73L wyjadą na trasy prawdopodobnie 1 września. Z rozkładem można się zapoznać na stronie ZDiTM.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Których? Dla mnie nie. Jeśli orientujesz się, która to jest prawa > strona, a która lewa, to dla Ciebie też nie powinno to stanowić > problemu.

Dla mnie papierowo nie jest to czytelne. Może w praktyce sięnaucze o ile do tego nieszczęsnego rozwiązania dojdzie. > A jaką trasą? Czy tak sobie tylko rzuciłeś pomysł?

Tą samą. > O tym, dlaczego 62 i 73 wylądowały na Borsuczej, pisze się od dawna. O

Owszem. A po ki czort było tam to 62 wpychać na początku, albo 73 ciągnąć i kazać przejeżdżać przez przejazd :> Tak wydłużone 62 łatiwj byłoby dopasować do częstotliwości 73, które rozbabrano przez wydłużenie 73.

> tym, że efekt tego okazał się gorszy niż oczekiwano, również.

Ja tam czułem, że to bedzie lipa jak tylko to opisano :P

> No to przedstaw jakiś inny. Bo ja, mimo tego, że opracowałem rozkład > dla drugiej koncepcji rozwiązania problemu Borsuczej, czyli 62 po

Ot choćby wyżej wymieniony, ale ok jak linie okólne to niech są ale z oznaczeniami 62 i 73. Co to komu szkodzi :> I czemu na ten przykład 73 a nie 62...

> rozwiązanie. Zwiększamy częstotliwość w dni powszednie, czego tak > domagali się mieszkańcy, i jednocześnie likwidujemy tę bezsensowną > gigantyczną jak na ilość pasażerów ilość kursów na Bałtyckiej.

Noi git ale czemu nie ze starymi oznaczeniami! Nie podobają mi sie te kółeczka ale jeśli to jest najlepsze wyjście, a dużo wskazuje, że tak jest to ok tylko te cyferki :/ > Kierowcy mają zwyczaj kląć na wszystko, więc ja bym się tym przesadnie > nie przejmował.

Nie no tak źle to nie jest, ale 8 minut po godzinie jazdy to naprawdę mało. Choćby ze względu na możliwości załapania opóźnienia. > Paaaanie, a jak ja byłem ostatnio w Policach, to 106 do Jasienicy > jeździło.

No właśnie ale z głębokiego do polic jedzie jak było. I nikt nie puści raptem 106 z Placu Rodła do Kołbaskowa.

> Których oznaczenie faktycznie nie ma nic wspólnego z 73 :>

Ma i jak się okazuje do Kijwea można jechać 2x dłużej niż normalnie.

> Z tego co wiem, jeszcze nikt nie podjął decyzji o likwidacji tabliczek > na przystankach :>

Ja wiem co było po stworzeniu 84 to tu będzie to samo tylko w lepszym wydaniu.

> Dla niektórych ludzi kłopotem jest jak zamiast tramwaju linii 8 na > przystanek podjedzie autobus linii 808. A niektórzy potrafią nawet > czekać na tramwaj na ulicy z wybebeszonymi torami. Nic na to nie > poradzisz.

Jak to Mareczek kiedyś mówił - babka pytała się na Turzynie czy ten tramwaj skręca, czy jedzie prosto...

> > Po coś to tak jest... Żeby dalej dygresji nie robić do > > kolei, to dlaczego 54B nie przemianowano na 72 tylko 84 :>

> Dlatego, że tak pasowało (ostatnia cyfra starego i nowego numeru > zgodna).

Wiem, że tak jest, bo inaczej 83 by było.

> Problemu "mylenia się" 72 z linią do Śmierdnicy chyba nikt > nie rozpatrywał.

To mówię, że całkowicie możliwe (aczkolwiek nie jestem pewien), że 72 odstrzelono już za pierwszą nieudaną (dzięki rozkładowcom) próbą 54B.

--- Volvo ponad reszte busów :)
Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · MQ
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Filip_Police
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Filip_Police
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Jacek
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Pawel (gość)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Pawel (gość)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Liczba brygad · 17 lat temu · Jasiek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · Mareczek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · MQ
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · Mareczek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · lhb178
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Po co...? · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · MQ
Re: Po co...? · 17 lat temu · Jasiek
Re: Po co...? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po co...? · 17 lat temu · Jasiek
Re: Po co...? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po co...? i nowy pomysł · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? i nowy pomysł · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · lhb178
Re: Po co...? · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · LLUZNIAK