Forum

Wielgowo - ostatnie poprawki

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaprezentował na swojej stronie prawdopodobnie ostateczne rozwiązanie kwestii obsługi komunikacyjnej nowej pętli "Wielgowo Borsucza". Za najlepszy uznano projekt linii okrężnej kursującej z Basenu Górniczego przez Zdroje, Kijewo, Płonię, Sławociesze, Zdunowo, Wielgowo i Dąbie do Basenu Górniczego z częstotliwością 30 minut w dni powszednie i 40 minut w dni świąteczne. Autobusy linii 73P i 73L wyjadą na trasy prawdopodobnie 1 września. Z rozkładem można się zapoznać na stronie ZDiTM.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Zaczynasz przesadnie kombinować. Podawany przez Ciebie przykład ma się > nijak do 73L i 73P, no i w praktyce nie spotkałem się z oznaczeniem > przeciwnych kierunków tej samej linii innym numerem.

No a tutaj praktycznie ma to miejsce.

> Wjazd kieszeniowy 62 by nie załatwił słynnego już "bezpośredniego > dojazdu mieszkańców Sławociesza do poczty w Wielgowie". Zresztą już Ci > pisałem - naciski były z takiej, a nie innej strony, więc 62 i 73 na

yhhh

> Borsuczej to decyzja podjęta na polityczne zamówienie. Dopiero jak > Dzikowskiego zaczęto mieszać z błotem, że załatwił takie rozwiązanie, > że jest gorzej zamiast lepiej, to facet zaczął się wycofywać. "To > tylko testy", "od września będzie lepiej" i takie tam.

No jak to u nas...

> A przypadkiem nie jest tak, że tylko niektórzy widzą w nim problem? :>

Narazie widzą niektórzy bo pozostali jeszcze nie zobaczyli. Zresztą 73 za często nie jeżdżę, ale imo i tak nie warto robić takiego meksyku - byłbym teo samego zdania jakby szło o 102 którym w ogóle nie jeżdżę. > Tym razem nie mam, opierałem się na tym, co wisi na stronie ZDiTM.

No to ja tam widzę tak 73P weźmy 12:04o 13:04p 13:14o jako L 14:16p i tu faktycznie 18 minut przerwy do 14:34odjazd jako P.

> A jest 9? Z tego, co wiem, ostatnie zmiany czasu przejazdu nie wymusiły > dodania jeszcze jednej brygady. No chyba że jeden autobus kwitnie po 12 > minut pod dworcem, w co nie wierzę.

Oparłem to na ostatniej możliwej wersji Bahna. Czy korekt rozkladu nie było nie pamiętam, ale 61 się specjalnie nie zmienia.

> Te Twoje najdawniejsze mapy pochodzą najwcześniej z połowy lat 90. > Próbowałem zlokalizować w Sieci jakiś schemat z dawnych lat, ale mi się > nie udało.

Teraz nie bardzo mam chęci szukac ich, ale były z lat 80 i ZTCMSW 106 było już wtedy do Głębokiego - ale moze się mylę i mi się coś pochrzaniło :] > 61bis to bardzo dobre oznaczenie.

Owszem pasuje, ale przeciw 70 też nic nie może byc :P > A swoją drogą pytasz o to już kolejny raz niewłaściwą osobę :]

Oj to tak ogólnie takie OT lekkie sie zrobilo :P

> No to ja jeszcze raz przytoczę wrocławski przykład 0L i 0P. Jeździ? > Jeździ. Tzn. chwilowo nie jeździ, bo jakieś wykopki są. Ale jeździ 900L > i 900P. Zgadzam się, że takie oznaczenie to będzie swego rodzaju\

No wszystko jak się uprzesz to pojedzie - moje androny pt 107A-D też.

> rewolucja w Szczecinie, ale nie widzę aż takich argumentów przeciwko, > żeby z niej zrezygnować.

sam widzisz, że rewolucja. Same linie okrężne są rewolucyjne, a ich oznaczenie powoduje IMO i jak widać po wynikach sondy innych też dodatkowe rewolucje.

> A czy jest taka konieczność?

A po co robić przewrót całkowity jak można go zrobić delikatniej?

--- Volvo ponad reszte busów :)
Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · MQ
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Filip_Police
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Filip_Police
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Jacek
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Pawel (gość)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · Pawel (gość)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wielgowo - ostatnie poprawki · 17 lat temu · t105n 
Liczba brygad · 17 lat temu · Jasiek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · Mareczek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · MQ
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · Mareczek
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · lhb178
Re: Liczba brygad · 17 lat temu · LLUZNIAK
Po co...? · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · MQ
Re: Po co...? · 17 lat temu · Jasiek
Re: Po co...? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po co...? · 17 lat temu · Jasiek
Re: Po co...? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Po co...? i nowy pomysł · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? i nowy pomysł · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · lhb178
Re: Po co...? · 17 lat temu · Maciej (gość)
Re: Po co...? · 17 lat temu · LLUZNIAK