Forum

Niebezpieczna Arkońska

Kierowcy i pasażerowie poczekają jeszcze na remont ulic Arkońskiej i Niemierzyńskiej w Szczecinie. Obecny ich stan niszczy auta, a tramwaje mogą w każdej chwili stanąć.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bartek napisał(a):

> Jak ja kocham jak ktos pisze od rzeczy... Tam gdzie mieszkaja

Możesz napisać i Ty :>

> inni to tramwaje jezdza puste, a busy sa niepotrzebne, a tam > gdzie mieszkam ja i 5 innych osob korzystajacych z przystanku > to chcialym 12 linii w tym 3 tramwajowe, pospiechy jezdzace 24h > i stacje planownego metra w przyszlosci ;)

Ta linia, którą mam w zupełności mi wystarcza (dla wyjaśnienia - 60min między szczytem i święta szczyt 20/40min)

> Poza tym to nie przesadzajmy z tym tragicznym stanem Arkonskiej > i Niemierzynskiej, jakos nie mam tam problemu jezdzac > samochodem. Na Arkonskiej problemem jest jakosc bruku na

Jak jeździsz Wranglerem, albo fiatem 125p (czy jemu podobnym szrotem) to nie masz.

> odcinku Arkonska Szpital - Tatrzanska i nieodpowiednio ulozone > podklady,

Gdzie Ty tam podkłady widzisz bo ja nie bardzo wiem :>

> z kolei na Zajezdnia Niemierzyn - Krasinskiego zly > stan miedzytorza (bardzo zly wrecz), ale na samym pasie jest

W sumie to dla tramwaju jest obojętne czy pomiędzy szynami jest beton leży tłuczeń, czy rosną chwasty.

> przeciez asfalt, wiec nie rozumiem tych narzekan. Owszem, ulica > wymaga remontu, ale nie robmy paniki ze ulica sie sypie, bo

Nie mam przyjemności w jeździe 3/80.

> mimo ze tam mieszkam to uwazam ze Potulicka powinna pojsc do

Obie się do tego nadają

> remontu w pierwszej kolejnosci, bo tam po prostu nie da sie > autem przejechac.

Nie jedź :P

--- Volvo ponad reszte busów :)
Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · leks
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · t105n 
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · mmm
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bodek
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)