Forum

Niebezpieczna Arkońska

Kierowcy i pasażerowie poczekają jeszcze na remont ulic Arkońskiej i Niemierzyńskiej w Szczecinie. Obecny ich stan niszczy auta, a tramwaje mogą w każdej chwili stanąć.

wysłane przez Bartek (gość)

> Jak jeździsz Wranglerem, albo fiatem 125p (czy jemu podobnym > szrotem) to nie masz.

Glupoty piszesz... Mam rozumiec ze widzisz roznice w jezdzie po Arkonskiej miedzy 105Ng/s, 105N2k, a 105Na lub podobnym szrotem?

> > odcinku Arkonska Szpital - Tatrzanska i nieodpowiednio ulozone > > podklady, > > Gdzie Ty tam podkłady widzisz bo ja nie bardzo wiem :>

O plyty mi chodzilo - moj blad.

> > z kolei na Zajezdnia Niemierzyn - Krasinskiego zly > > stan miedzytorza (bardzo zly wrecz), ale na samym pasie jest > > W sumie to dla tramwaju jest obojętne czy pomiędzy szynami jest > beton leży tłuczeń, czy rosną chwasty.

Artykul bodajze byl o samochodach o ile dobrze pamietam i o problemach kierowcow a nie motorniczych. Skoro nie zrozumiales napisze jeszcze raz: Dla prowadzacych samochody najgorszym odcinkiem jest Arkonska miedzy szpitalem a Tatrzanska, gdzie sa nierowno ulozone plyty, i na Niemierzynskiej, gdzie miedzy torami jest krzywy bruk.

> > przeciez asfalt, wiec nie rozumiem tych narzekan. Owszem, ulica > > wymaga remontu, ale nie robmy paniki ze ulica sie sypie, bo > > Nie mam przyjemności w jeździe 3/80.

Nie jezdzij ;)

> > mimo ze tam mieszkam to uwazam ze Potulicka powinna pojsc do > > Obie się do tego nadają

Ale obu nie zrobia!

p. bartek
Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · leks
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · t105n 
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · mmm
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bodek
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)