Forum

I wszystko jasne

Z nieukrywaną przyjemnością, w imieniu swoim oraz pozostałych Administratorów, przedstawiam trzeciego moderatora naszego forum.

wysłane przez X

Serdecznie dziękuję za wybranie mnie na trzeciego moderatora.Korzystając z okazji ja rownież bym chciał podziękowac kilku osobom: Serdeczne podziękowania dla:

1 Maciek- członek redakcji, dzięki któremu w sumie po raz pierwszy zetknąłem sie STMKM i jego członkami- jeden z najlepszych MKM-ów.

2.MAN751- druga ważna osoba, z którą przyszło mi sie zapoznać, zawsze służacy pomocą i naprawde swietny kolega.

3.Kriz8- Użytkownik, który zawsze mnie wspierał w moich działaniach i jestem pewien, że zawsze moge liczyć na jego pomoc.

Poza tym dziękuję wszystkim osobom, które na mnie głosowały w głosowaniu wspólpracowników i członków redakcji, no i również wielkie podziękowania dla administracji, za wybranie mnie na stanowisko moderatora.Obiecuję ze swoje obowiązki bedę wykonywał z należytą starannością.Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
I wszystko jasne · 17 lat temu · Pepe
Podziękowania · 17 lat temu · X
Re: Podziękowania · 17 lat temu · Mario 
I wszystko jasne · 17 lat temu · Wojciech