Forum

Na razie nici z umowy

Mimo szumnych zapowiedzi autobusy między Szczecinem a Policami znów będą jeździć na podstawie tymczasowej umowy. Kontrakt, który miał być podpisany na 10 lat, na razie nie może nabrać realnych kształtów. Wprawdzie po przegranych w dwóch instancjach procesach, szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego uznał w końcu, że oferta spółki z Polic spełnia wszystkie wymogi, ale nic z tego na razie nie wynika.
LLUZNIAK napisał(a):

> Mi to tam bardziej wygląda na niedoinformowanie, bądź brak chęci > poszerzania wiedzy na ten temat... Coś jak z naszymi bezrobotnymi, > którzy się bronią przed pracą :> Choć w tym wypadku faktem jest, że > ZDiTM dał przysłowiowej dupy uniewarzniając ten dziesięcioletni > przetarg na pakiet policki.

Eh niedoinformowanie. Tylko nie mówcie mi teraz, że nagle nikt niewinny, ale umowy jakoś nie ma. Tak tak mam jeszcze może chwalić ZDiTM... Mkubien na pewno będziesz chwalił ZDiTM z oczywistych powodów... No dobra fakt przyznam się, że wcześniej jak to przeczytałem troche mnie poniosło i się zdenerwowałem, ale to miasto mnie już wnerwia na maxa.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Na razie nici z umowy · 17 lat temu · leks
Re: Na razie nici z umowy · 17 lat temu · MQ
Re: Na razie nici z umowy · 17 lat temu · leks
Re: Na razie nici z umowy · 17 lat temu · MQ
Re: Na razie nici z umowy (częściowy OT) · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Na razie nici z umowy (częściowy OT) · 17 lat temu · leks
Re: Na razie nici z umowy (częściowy OT) · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Dwa, ale tygodnie · 17 lat temu · MQ