Forum

Fundusze z UE na lata 2007-2013

wysłane przez Bodek

lex napisał(a):

> > Wielkie dzieki !!! Na prawde bardzo satysfakcjonuje mnie ta > wypowiedź.

Cieszy mnie to bardzo :)

> Widze, że jednak dużo więcej jest projektów niż nawet > oczekiwałem. Największą nadzieje wiąże się chyba z nowymi > odcinkami sieci tramwajowej, modernizacją starych i zakupem > taboru tramwajowego i kolejowego.

Tylko pamiętaj, że te projekty dopiero zostaną ocenione, więc nie jest powiedziane, że wszystkie przejdą, mimo że konieczność ich realizacji jest oczywista.

> Tak z ciekawośći spytam czy jesteś może politykiem :)?

Nie! Broń Boże! :)

> No, ale kwota jaką chce się pozyskać na tabor tramwajowy i > przebudowe torowisk - tu zapewnie zawiera się takie średniej > jakości poprawy najgorszych odcinków; jest mimo wszystko dosyć > wysoka. No gdyby się to udało to za 60 mln euro można wymienić > chyba cały tabor nasz tabor.

Tak, ale tylko jakąś tam część tych pieniędzy (nie znam proporcji) planuje się przeznaczyć na tabor. Podejrzewam, że będzie to jakieś 30 - 35% na tabor, a reszta na modernizacje torowisk. Ale jak powiedziałem, szczegółów na ten temat nie znam. Do tego trzeba pamiętać, że miasto musi zapewnić około 25% środków własnych dla zabezpieczenia realizacji każdej inwestycji.
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Bodek
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Bodek
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Szczeciniak (gość)