Forum

Jak, kilka dni po premierze, oceniasz nowe forum Serwisu?

mkubien napisał(a):

> Hmm, skoro ktoś twierdzi, że jest gorsze, to fajnie by > było, gdyby również napisał, dlaczego. W przeciwnym > wypadku nie ma szans na zmiany.

To ja twierdzę, że forum jest gorsze. I dlaczego?: 1. Jasnoniebieskie znaczki zlewają się z białym tłem i dla użytkowników wchodzących na forum po raz pierwsze są niezrozumiałe. 2. Czerwone napisy "Moderator zmienił treść tego posta" są irytujące. IMHO jeśli post został zmieniony, nie powinna być o tym informacja. Post jest zmieniony i już. W każdym razie moderuję forum jednej z uczelni wyższych i wstawiam wraz z innymi moderatorami dopiski, gdy post zasady kulturalnej rozmowy i wymiany na forum. Moje zdanie jest takie, że wtedy moderator powinien zaingerować. Zmiany w stylu, braku ogonka w ę czy ą powinny być zmienione i już bez żadnych dopisków. 3. A propo ortografii to moderatorzy i administratorzy z wielką gorliwością wytykają błędy, natomiast na forum jak byk stoi "wyświetlanie pojedyńczych wiadomości" zamiast "wyświetlanie pojedynczych wiadomości". Więc najpierw Panowie Administratorzy i Moderatorzy przeczytajcie sobie punkt 2 regulaminu forum :->

Więc na razie to by było na tyle, jak coś sobie przypomnę to dam znać. :-)

Штирлиц
Re: Jak, kilka dni po premierze, oceniasz nowe forum… · 17 lat temu · kajetansz
To wszystko? · 17 lat temu · MQ
Re: To wszystko? · 17 lat temu · Pawel
Re: To wszystko? · 17 lat temu · MQ
Re: To wszystko? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
kolorowe jarmarki... · 17 lat temu · Kriz8